Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van még olyan a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan a mai világban, akinek az az elképzelése lányként, nőként, hogy nem dolgozni szeretne a párja mellett, hanem otthon lenni és mint régen tökéletesen vezetni inkább egy háztartást?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett nem negatív dologról beszélek, hanem egy tökéletes párkapcsolatról, tiszteletről, szerelemről. Egy olyan kapcsolatról, ahol ezt megbecsülik és értékelik.

ma 17:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk ez igy működik. Én alig keresek valamit a férjem a családfenntartó. 2 gyereket nevelek lünk.

Ez csak pár éve van igy de semmit nem változott a kapcsolatunk max abban, hogy több energiám van és több a szex.

ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz...

Viszont az az igazság, hogy sokkal nagyobb a szabadsága valakinek, akinek nincs munkahelye. Nem börtönről van szó, oda megy az ember ahova akar, ha elvégzi háztartásbeli dolgát. Egy munkahelynél nincs így. Én benne lennék abban is, hogy ha eltart engem egy csaj, akkor csinálom én a háztartást. :)

ma 20:11
 13/15 A kérdező kommentje:
Az előzőt a 10-re írtam.
ma 20:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Párom megbecsüli a munkám, segít mindenben.

Nekem viszont fontos, hogy szakmailag előre tudjak lépni, karriert is építhessek.

Nem tudom elképzelni, hogy kizárólag háztartási munkát végezzek.

ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En nem tudnek igy elni. Orokke bennem lenne a felsz, hogy mi van, ha elhagy, talal valaki mast, akkor en megyek az utcara? Senkinek nem szolgaltatnam ki ennyire magam, meg a ferjemnek sem.
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!