Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, ha van elképzelésem/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha van elképzelésem/érzésem arról, hogy milyen fiú illene hozzám, milyen típusú fiú mellett érezném jól és teljesnek magam?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy önmagam lehessek mellette, és úgy érzem akárki mellett ez nem működne. Randizgattam már fiúkkal, de eddig úgy nem találtam ilyen fiút, de van erről elképzelésem, belső ösztönnek is hívhatjuk talán.

Nektek is van ilyen elképzelésetek? Esetleg korábbi jó vagy rossz tapasztalatok alapján? Hogy milyen temperamentumú, személyiségű, kisugárzása, viselkedesű, stb. fiúval illenétek össze a legjobban.



2023. máj. 25. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mindenkinek vannak elképzelései arról, hogy kire/mire vágyik. Ugyanakkor szerintem jobban teszed ha nyitott vagy mindenre, mert sokszor nem az kell nekünk amiről azt gondoljuk, hogy az minket boldoggá tudna tenni.
2023. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Persze igen volt

10év keresés után rájöttem

2 lábbal a föld felett jártam.

Szerencsére rájöttem, ahogy elnézem Korosztályomban sokan még mindíg a fellegekben járnak és örök egyedüllétre ítélik magukat, és természetesen mindíg mindenki hibás csak ők nem.

2023. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, csak nem biztos, hogy bejön a megérzés :)
2023. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális... lenne, csak ritkaság az olyan, hogy beválnak a reményok!
2023. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy dologra rájöttem, hosszú évek és három kapcsolat után.

Nem a "csomagolás" a lényeg,hanem ami benne van...

Bár sosem a herceget kerestem,vagy a szuperment.

2023. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha van egy elképzelésed, csak ne ragaszkodj hozzá annyira, hogy elhajts valakit, mert nem felel meg neki.
2023. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gaydoctor23 ***** válasza:
91%
Igen,ez nagyon fontos dolog és ragaszkodnunk kell az elveinkhez.Nagyon fontos,hogy olyan partnert találjunk,aki mellett teljes életet élhetünk és viszont.Mert ez rajtunk is múlik,ne legyen egyoldalú.
2023. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem is feltétlen a "csomagolasról" beszélek, persze az sem mindegy, gondolom senkinek.

De tudom azt, én milyen személyiségű, temperamentumú fiú vagyok, mik azok a dolgok, amik boldoggá tesznek, vagy amik zavarnak. Tehát ennek tükrében ismerkedek. Próbáltam már olyan fiúval együtt lenni, akiről az elején éreztem, hogy nem tudna boldoggá tenni (és én se őt), és nem ment, 3 hónapig próbáltam, aztán úgy éreztem ennek muszáj véget vetni. Nincs sok tapasztalatom, próbálok nyitott lenni. De mivel ismerem magam, hogy milyen vagyok, az se mindegy egy másik fiút én boldoggá tudnék tenni úgy, ahogy vagyok. Nyilván az is fontos, hogy önmagamért szeresennek.

A külső pedig a szexualitás miatt fontos. Sajnos azt is próbáltam, hogy olyan fiúval voltam együtt, aki nem tetszett, nem izgatott, és nem élveztem.

2023. jún. 12. 07:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány éves vagy?
2023. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!