Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van még olyan a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan a mai világban, akinek az az elképzelése lányként, nőként, hogy nem dolgozni szeretne a párja mellett, hanem otthon lenni és mint régen tökéletesen vezetni inkább egy háztartást?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett nem negatív dologról beszélek, hanem egy tökéletes párkapcsolatról, tiszteletről, szerelemről. Egy olyan kapcsolatról, ahol ezt megbecsülik és értékelik.

ma 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Az én párom ilyen. Persze nem csak főzés és takarítás van és utána hopp lehet lustálkodni. :)

Érzelmi támogatást, odafigyelést is várok tőle bőven. De az én szerelmem ebben jó, ezért választottam őt, megéri őt eltartanom.

ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem van, én ismerek ilyen nőt. Csak manapság nagyon-nagyon jól kell keresnie a férfinak, hogy ezt megengedhesse magának. Ilyen havi nettó 1- másfél millával még nem lehet ezen gondolkozni.
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Előbb találsz olyan nőt, aki se dolgozni, se háztartást vezetni nem akar.
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es

De jó neked, hogy találtál egy ilyen párt. Egy ilyen kapcsolatot én is el tudnék magamnak képzelni.

ma 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Hogy jön a tisztelet, szerelem stb a házimunkához? Mert utóbbira kérdezel rá, de azt mondod előbbire gondolsz.


Egyébként a dolognak legtöbbször a pénz szab határt, tekintve hogy úgy vannak az árak megszabva, hogy azt két kereső ember tudja könnyen megfizetni.

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy jön hozzá, hogy szerintem azért tart itt a világ ahol most tart, mert a házimunka sosem volt megbecsülve, nem hogy munkának nem tartották a pasik, hanem egyenesen semminek. Semminek vették a nőket, pénzt nem kaptak érte és a nők lekicsinylőnek érzik ezt a munkát.
ma 17:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként megvannak az anyagi forrásaid, hogy eltarts egy nőt? Mert addig max vágyakozni lehet.
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Volt is már az eltartásra példa, csak a 3-mas hozzászóló által említett kategória volt, se dolgozni, se háztrtást vezetni nem akart. :)
ma 18:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, van. Én eddig is így éltem, nagyon jól működött.

Egy dolgot kivéve, az intimitás, szex eltűnt az életünkből, ezért külön vált az utunk.

ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Régen is dolgoztak a nők, a kitartott feleségek pedig általában onmaguktol is gazdag, felsőbb osztálybeli nők voltak, saját vagyonnal és földdel.


Minden más nő dolgozott a földeken is, meg otthon is. Nem lett volna fenntarthato ha a világ elveszti a nők munkaerejét a férfiak szeszélyei miatt.

Az otthoni, főleg nők által végzett munkák is nehezebbek voltak, mint manapság a fizetett fizikai munkák (menj el a patakhoz mosni, aztán a 10-20 kiló nedves ruhát vidd haza, és vasald ki a mángorlóval, nagyobb izomlázad lesz, mint a kondiban való tötyögéstől).

Ehhez a régi élethez képest manapság minden kib.szott egyszerű, ha kell valami csak elmész a boltba, ha meg kell valamit csinálni, van rá legalább 5 külön gép ami segít benne. Így pedig semmi értelme nincs annak, hogy egy nő tönkretegye az életét az otthonmaradással.

Az 50es évek tökéletes amerikai háziasszonyairól olvastam egyszer, hogy kimagasló volt köztük az öngyilkosság, az alkoholfüggőség, és a mentális betegségek, mert az egészen egyszerűen nem élet, hogy 4 fal között döglesz álmok és ambíciók nélkül úgy, hogy a napjaid legizgalmasabb fénypontja az, hogy elmentél boltba. A legnagyobb álmod pedig az, hogy minél finomabb ebédet főzz valaki másnak.

Ez még akkor sem működött, amikor ezeket a nőket direkt erre az életre nevelték.

A #8as kommentedben említett lusta, üres nők az egyetlenek, akiknek nincsenek vágyaik és ambícióik, és szívesen maradnak otthon munka helyett, de az ilyen neked sem fog szerelmes kis szolgacsicskaként viselkedni. Aki nem akar pénzért, önmegvalósításért, és önállóságért dolgozni, az nem akar ingyen szolga sem lenni.


Amit te akarsz, az nem létezik. Pénz nélkül nincs szabadság, szabadság nélkül nincs boldogság, boldogság nélkül nincs szerelem. Amit te akarsz, az a szerelemnek egy torz utánzata, amiben a szolgálat és a szabadság feladásának gesztusa váltja fel a tiszta, őszinte, erős érzelmeket.

ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!