Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznék a barátnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznék a barátnőmmel. Csakhogy én egy bazi lakásban lakok (örökség). Ő meg egy pici lyukban. Hol lakjunk tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondja adjukel (már eleve a többes gond nekem) és az árából vegyünk egy az igényeinknek megfelelőt. Csakhogy az igazából is csak az enyém lenne..ő egy lyukas garast nem tolna bele.(mert nekem úgyis tellikrá)

De nyomja hogy családi fészek meg miegymás.

Szerintem a realitás,hogy hozzám költözik és a fizuját félre teszi vagy felujjitunk belölle.


Szerintetek?



szept. 12. 08:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

30

Ingyen? A kérdező sem akar a csajhoz költözni. Biztos nem várnám el a páromtól, hogy lakbért fizessen, és azt sem, hogy bármi beruházásba, felújításba beszálljon. Csak a gond van belőle. Házasság, család esetén már más a helyzet, de itt arról még nincs szó.


N

szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
De azt elnézed, hogy minden pénze elmenjen, hogy neked jobb körülményeid legyenek, miközben téged ingyen laktat. Te meg csak vonogatod a vállad, hogy hát nem a tied. Te csak ideiglenesen vagy itt. Ha a saját lakásodból közben még bevételed is származik, annál nagyobb szégyen rád nézve.
szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szerepel valahol a válaszokban, csak én nem vettem észre, bocsánat. De az a pici lyuk, ahol ő lakik, az saját lakása vagy bérlemény?
szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

A fele az öve. A masik fele a tesojáé.

Megegyeztek a lakhatást illetően de a részleteket nem tudom.

szept. 14. 16:47
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

32

Bocsika, de a kérdés alapján a csajnak van saját lakása, ahol ingyen lakhat. Miért kerüljön neki többe az élet, mert pasija van? Soha nem lesz az a ház övé, minek fizessen bele.

szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!