Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznék a barátnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznék a barátnőmmel. Csakhogy én egy bazi lakásban lakok (örökség). Ő meg egy pici lyukban. Hol lakjunk tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondja adjukel (már eleve a többes gond nekem) és az árából vegyünk egy az igényeinknek megfelelőt. Csakhogy az igazából is csak az enyém lenne..ő egy lyukas garast nem tolna bele.(mert nekem úgyis tellikrá)

De nyomja hogy családi fészek meg miegymás.

Szerintem a realitás,hogy hozzám költözik és a fizuját félre teszi vagy felujjitunk belölle.


Szerintetek?



szept. 12. 08:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
62%
Nőként is elküldeném a büdös p.csába 😒 Beletenné a popsikáját a jóba.
szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
71%

Piszkos anyagiakat nem árt tisztázni egy kapcsolatban, bár sokan számomra érthetetlen okból de ódzkodnak ettől.


Egyrészt igazad van. Az a te lakásod.

Jogilag is. Az örökölt ingatlan a tiéd (ha feleséged van akkor is) ha eladod az örökölt ingatlant és abból veszel másikat az is a tiéd marad.

Eleve nincs értelme szerintem eladni, maximum akkor ha te is mondjuk kertes házba szeretnél költözni.


Másrészt, ha én lennék a barátnő és mennék hozzád lakni. Tudván, hogy csakis a te lakásod bizony nem adnék a felújításba egy petákot sem.

szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
16%
Ha a barátnő ingyen odaköltözik, közben a saját ingatlanját kiadja, azon nyerészkedik, miért is ne adjon bele a felújításba? Igyen lakni megy, valamit fizetni érte, tenni, az már büdös. Akkor maradjon az ilyen a kis lyukban :D
szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondtam, hogy ne adjon bele, felőlem mindenki azt csinál amit akar.

ÉN nem adnék bele.

A rezsibe szíves örömmel, de egy komplett felújításba biztosan nem.

szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%

Más lakására nem költünk.

Érdekes hozzáállás, hogy a gáz az enyém, ha eladom és újat veszek , az is. Eddig ez rendben is van. De azért a fizetését rakoltheti, ugye? 🤣🤣🤣

szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
64%
Két értelmes, érett felnőttnek tudnia kéne tisztázni bármit egy kapcsolatban, igen, az anyagiakat is. Nekem is egy exem úgy képzelte az összeköltözést, én adjam ki a saját lakásom, költözzek hozzá és fizessem felét a háza felújításának, mondván, ott fogok lakni. Ja, persze, de ki tudja meddig, hisz még együtt se éltünk. Megmondtam, az egyéb költségek felét természetesen állom, de egy komplett felújítás felét ne velem akarja kifizettetni. Ezek után sejthetitek, már nem akart összeköltözni.
szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Még talán nem lenne rossz ötlet a csere, de valójában családalapítással máris nem lenne annyira óriási és próbaidőszak nélkül semmiképpen. Sőt: tul.képpen Gyakorira kell kiírni kérdést normális megbeszélés helyett és ez mindent elmond... Amúgy létezik 10 napos összeköltözési próba, bár alapesetben ezt távkapcsolathoz ajánlják.
szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
42%

Szakítás.

Te szarrágó vagy, ő meg más fa$zával verné a csalánt.

Egyikőtök sem érdemes komoly, összeköltözős kapcsolatra.

szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell úgy szaladni, hogy rögtön eladás, családi fészek, stb.

És az sem hiszem, hogy fair dolog, ha a komolyabb felújításokat vele akarod fizettetni egy olyan lakásba, ahol nincs tulajdonjoga. Kisebb felújítás persze lehet közös megbeszélés, falfesték vásárlása stb.


De amúgy minden megoldás oké, ha a mindketten benne vagytok.

szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ha kiadja a nő a saját lakását, a haszonnak a felét simán beladhatná a nő a felújításba. Mivel ő meg élvezi a felújitas gyümölcsét, imgyen lakik,amortizálja a lakást. Szerintem aki ingyen lakik másnál, ne legyen már ennyire szarrágó. Az meg teljesen alap hogy az ételet meg a rezsi felét kifizeti, nem érdemel érte kitüntetést szerintem. De a szarrágó válaszolók akkor fordítsák meg a helyzetet és képzeljék magukat a tulaj helyébe, ahova ingyen és bérmentve beköltözik valaki, miközben a saját lakásának a kiadását pont emiatt tudja meglépni. És nem ad bele semmit a lakásba, csak a rezsi felét

Te meg újittathatod fel a lakást, vehetsz gépeket, amiket ő is ugyanúgy használ. Nem éreznétek magatokat picit kihasználva? Nekem teljesen alap lenne, hogy nem használom ki ilyen szinten a másikat.

szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!