Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznék a barátnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznék a barátnőmmel. Csakhogy én egy bazi lakásban lakok (örökség). Ő meg egy pici lyukban. Hol lakjunk tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondja adjukel (már eleve a többes gond nekem) és az árából vegyünk egy az igényeinknek megfelelőt. Csakhogy az igazából is csak az enyém lenne..ő egy lyukas garast nem tolna bele.(mert nekem úgyis tellikrá)

De nyomja hogy családi fészek meg miegymás.

Szerintem a realitás,hogy hozzám költözik és a fizuját félre teszi vagy felujjitunk belölle.


Szerintetek?



szept. 12. 08:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
65%

". Az meg teljesen alap hogy az ételet meg a rezsi felét kifizeti"


Egy "bazi" nagy ház rezsijének miért fizetné a felét? A végén 3x több rezsit kéne fizetnie, mint a saját lakásában. Fizesse a többlet rezsit, ami az ott lakása miatt keletkezik. AZ étel sem egyértelmű. Ha az egyik csipget, 50 kiló, a másik meg zabál 100 kilóval vagy speckó és drága étrendje van, miért is feleznének?

szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
85%

"De a szarrágó válaszolók akkor fordítsák meg a helyzetet és képzeljék magukat a tulaj helyébe, ahova ingyen és bérmentve beköltözik valaki, miközben a saját lakásának a kiadását pont emiatt tudja meglépni"


De ezt a kérdező akarja, a másik fél nem akar odaköltözni...

szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
52%
20-as, akkor te egy komplett házfelújitásnak a felét simán kifizetnéd, nem egy festést, tetőcserét, meg mindent is?
szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
51%

22

Nem sok marad neki abból, ha levonjuk a kis és nagy lakás közötti rezsi eltérést, és a megnövekedett kaja költségeket.

szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

A felujjitás azt ne úgy értsétek,hogy hivom a generál kivitelezőt aztán ... barátnő fizess!

Csaladi fészeknek nem az igazi, jelen állapotaban.

Legénylakásként funkcionál cca 10éve. Az őrökülhagyo meg...

A lényeg hogy egyedül jó de 2esben vagy 3-4esben már szar lenne.

Ebbe beleszálhatna ha már együtt élünk.


Az eladás másik vevés pedig nálam ott hibázik,hogy miért én vegyem egyedül ha családi?

szept. 12. 18:22
 26/35 anonim ***** válasza:
63%
Hát pedig akkor igaza van hogy máshová akar menni, ha ez ilyen béna lakás. Az hogy többes számot használt oké fura, de az hogy olyanban akar lakni ami legalább kettőtöknek megfelel, az normális.
szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

25


"Az eladás másik vevés pedig nálam ott hibázik, hogy miért én vegyem egyedül ha családi?"


Ettől még lehet a te neveden. Nem hinném, hogy közösre gondolta. Valószínűleg arra gondolt, hogy a te jelenlegi lakásod nem felel meg egy családi élethez és lehet jobb nézni olyat, ami mindkettőtöknek jó.

szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
61%

25

Egy elromlott csap és hasonlóknál rendben van, ha beszáll, de felújításokba más ingatlanában nem szabad. És ha szakítotok? AKkor kérheti az értéknövekedést arányosítva. Neked is jobb, ha nem száll be, tiszták maradnak a tulajdonviszonyok.



"Az eladás másik vevés pedig nálam ott hibázik,hogy miért én vegyem egyedül ha családi?"


Ez jogos, de akkor nyilván a tied is marad örökre. Egyelőre viszont nem vagytok se család, se házaspár. Ha komolyra fordul a dolog, akkor el kéne adni mindkettőt, és venni egy közöset.

szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a realitás,hogy hozzám költözik és a fizuját félre teszi vagy felujjitunk belölle.


- eszem ágában nem lenne felújítani MáS lakását, amikor semmi hasznom belőle. Hogyne. Te hol élsz, kérdező.

szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
29 akkor ne is költözz oda ingyen.
szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!