Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznék a barátnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznék a barátnőmmel. Csakhogy én egy bazi lakásban lakok (örökség). Ő meg egy pici lyukban. Hol lakjunk tovább?

Figyelt kérdés

Azt mondja adjukel (már eleve a többes gond nekem) és az árából vegyünk egy az igényeinknek megfelelőt. Csakhogy az igazából is csak az enyém lenne..ő egy lyukas garast nem tolna bele.(mert nekem úgyis tellikrá)

De nyomja hogy családi fészek meg miegymás.

Szerintem a realitás,hogy hozzám költözik és a fizuját félre teszi vagy felujjitunk belölle.


Szerintetek?



szept. 12. 08:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Mik a tervek?
szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Én egy forintot nem tolnék olyan lakásba, amiben sosem lesz tulajdonjogom. 1 függöny oké, egy ágynemű vagy akármi, de nem újítanám fel saját zsebből, az biztos. Viszont nem is várnám el sem a lakás eladását, sem hasonlót, mert nincs döntési jogom a helyzetben.
szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

A te lakásodba költözzetek!


Meg arra is gondolj minden ilyen nagy döntés előtt hogy miként és hogy leszel ha mondjuk 2év múlva közli hogy "Nekem ez nem megy szakítani szeretnék!"


Eladod az örökséged az ő kedvéért aztán két év múlva otthagy.. Nem lenne egy kellemes szitu.

szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%
Adjátok ki a lakásodat és béreljetek egy évre egy olyat ami megfelel az igényeiteknek. Az egy év alatt eldől, hogy jól működtök-e együtt és közösek-e a tervek és a célok. Ha minden jó, akkor lehet "közös" ingatlanban gondolkodni.
szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
53%
Jó nagy palimadár vagy, ha ebbe belemész. Ilyen nőknek miért van pasija? Szeretitek, ha hülyére vesznek titeket? Aztán sírtok, hogy ki vagytok használva. Hát ha hagyod, ne csodálkozz.
szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Pofám leszakad, hogy mit akar a drága barátnőd! El ne add a kecód! Én két verziót ajánlanék, ha egyik se tetszik neki, mehetne ahova akar. Az egyik, költözzön hozzád és az övét kiadjátok, a másik, amit már írtak, hogy a tiédet kiadni, megpróbálni közösen egy albérletben, megy-e az együttélés. Ha mégsem, mindenki mehet haza, ha szétmentek.
szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ mennyi idős a kapcsolat. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy albérletbe mentünk. A sajátokat is kiadtuk albérletbe. Aztán mikor láttuk hogy megy az együtt élés, akkor hitelre vettünk egy harmadik házat, amit az albérletekből finanszírozunk.
szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

Példám:

nekem nőként egy bazi nagy kertes házam van zöldövezetben, ezt örököltem. A páromnak egy kis lakása a belvárosban. Egyértelmű, hogy Ő jött hozzám.

A házat hitelből újítottam fel, törlesztem. Nem, nem várom el, hogy beleadjon, sőt! A hitelem az enyém, ne adjon bele.

Viszont! Segít a kertben, fizeti a kaját, ebbe Ő ad többet, mert imád főzni, segít megcsinálgatni a dolgokat, a villany - ami nálam a fűtés is, ill. vízdíjba belefizet.

Így oldottuk meg.

szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
49%
Lehet nem akarja a hodályodat egyedül takarítani, vagy nem jó helyen van. Nem kell a legrosszabbra gondolni, de tisztességtelen ajánlatot ne fogadj el.
szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
47%

Ha szerinted is feleslegesen nagy a lakás, akkor add el, vegyél egy kisebbet (ha anyagilag megéri), a maradékot fektesd be.

Ha te szereted a lakást, akkor maradjatok ott.

Az, hogy a csaj nem ad pénzt valamibe, ami nem az övé az fair. A rezsibe száljon be.

szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!