Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párommal hamarosan tervezek összeköltözni.

Anyukájával lakik jelenleg, aki reggeltől estig dolgozik, szóval nem sokat van otthon. Amikor otthon van megy a folyamatos veszekedés: éppen azon hogy párom miért nem tanult tovább vagy éppen azon hogy miért nem lettek a tányérok elpakolva a szárítóból. Párom otthonról dolgozik, igyekszik mindig az anyja kedvében járni: veszi neki a kedvenc kajáit, főz neki, takarít, bevásárol. Amikor korábban az anyukája beteg volt adott neki pénzt (nem tudom pontosan hogy mennyit, de anyukája 6 hónapig nem dolgozott semmit sem addig a párom fizetéséből éltek ketten). Ő fizeti a számlákat is, ergo olyan mintha az anyukája csak hazajárna a jólétbe. Ő egyedül csak a szennyest mossa és kitereget otthon.

Páromnak elege lett ebből és mostanában azért visszaszólogat neki. Aztán veszekednek. Mondta hogy a teljes kapcsolatmegszakításon gondolkodik. Nem érzi azt, hogy amit tett és tesz az anyukájáért azt az anyukája meghálálná, meg se köszöni, semmi sem. Telefonszám cserén gondolkodik, letiltaná mindenhol ésatöbbi - amit én mondjuk túlzásnak tartok.

A dilemmám az az lenne hogy én párom édesanyjával viszonylag jóba vagyok, felszínesen tudok vele akármiről is beszélni. Nagyon védi a fiát. Sokszor nem engedi amikor átmegyek hozzájuk egy kávéra hogy a párom mellé üljek. Nekiáll őt simogatni, meg mondani hogy "az én Pistikém így-úgy-amúgy". Szóval ilyen párom előtt jóba vagyunk, de amúgy nem beszélünk külön a helyzet. Volt olyan is hogy nekem szidta a páromat üzenetben.


Ha egy esetleges kapcsolatmegszakítás mellett döntene a párom az összeköltözés során akkor nekem mitévő kéne lennem? Nekem is tiltogatni kéne az anyukáját?


Remélem hogy jó témába írtam a kérdést :D


szept. 11. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát nekem olyan férfi nem kéne aki az anyját teljesen leírná, de te tudod...
szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 hogy érted?
szept. 11. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem eléggé egyértelműen fogalmaztam.


Akármilyen is az anyja akkor is az anyja, de 100%, hogy nem szent a párod, megvannak a maga hibái és ha ő nyugodtan az anyját törölné az életéből nekem nem kéne!


Másrészről nézve pedig azért mert olyan mérgező kapcsolatban vannak, hogy egymást szapulják. Nincs szükségem toxikus emberre.


De mint írtam te tudod...

szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 én is túlzásnak tartom a teljes kapcsolatmegszakítást, de ezt írtam is. valamelyik este megint összevesztek és akkor írta hévből hogy biztosan nem fogja őt keresni stb stb most nem tudom mennyire gondplta komolyan.
szept. 11. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Miert kene barkinek is elviselnie egy rossz szulot ? Nem fogok csak azert halas lenni neki eletem vegeig, hogy megszulettem, mert azt o akarta, nem en. Ha toxikus a kornyezet, szerintem teljesen ertheto es elfogadhato, ha valki negszakitja a kapcsolatot az anyjaval.

Mi az, hogy mitevonek kellene legyel amugy? Most sem beszelgettek kulon, nyilvan akkor sem fogtok, ha elkoltoztok. Valoszinuleg tobbet talalkozni sem fogsz vele.

szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Van egy olyan mondás hogy akkor kell a hídon átmenni ha odaértünk!

Majd HA MÁR összeköltöztetek akkor kell megfigyelni az anyukája viselkedését és annak fényében eldönteni hogy akarjátok e tartani vele a kapcsolatot vagy sem.

Először jussatok el az összeköltözésig és majd akkor látjátok hogy reagál rá az anyuka. Előre miért kell ezen agyalni?

szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 en elore felek attol hogy engem fog zaklatni merre van meg ilyenek, multkor is nem volt otthon a parom es rajtam keresztul kereste. ha meg egy szo nelkul eljonne akkor el lenne atkozva meg az ukunoka is.


#6 lehet akkor majd mas lesz. lehet vissza fogja sirni azt hogy valaki varta otthon. vagy nem tudom. meg meglatjuk. csak elore fel akarok keszulni fejben legalabb.

szept. 11. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Termeszetes,h letiltja az ilyet es te is es soha tobbe nem talalkoztok vele.
szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!