Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen párod volt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen párod volt már?

Figyelt kérdés

Aki valami fájdalomra vagy " betegségre" hivatkozva semmit nem csinál otthon szinte munka után.

De mindig az a kifogás hogy ez fáj most ez a bajom stb


szept. 7. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem értem, hogy mi a túrós phaszért vagytok együtt, ha ennyire xar köztetek minden. Betegesen kötődtök egymáshoz és közben tönkreteszitek egymást. Biztos nem lennék együtt éveket olyannal, akit el kell tartanom, ígérget, és aztán engem xar boldog boldogtalannak. Beteg vagy te is meg a műkörmös nőd is.
szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Volt.

Én voltam ilyen.

A nővel megdumáltuk a kapcsolatunk.

Én hozom a pénzt, neki nem kell dolgoznia, csak járjon el kondizni hogy szép legyen stb,meg legyen rend itthon.

Boldogan mondta hogy így lesz.


Aztán teltek az évek és persze én lettem a gechi, hogy én hazajövök és döglök.

szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem még, szerintem szimplán lusta disznó.
szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak a kérdező azt hagyja ki mindig a sztoriból (milyen érdekes), hogy a nője két állásban dolgozik, míg ő apuciék cégében vakarja a tökeit.
szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező mindig épp csak annyit ír le, amiből az jön le, hogy a csaja egy lusta dög, ő bezzeg, szegény áldozat. De aki ismeri a sztorit, az már tudja, hogy miről van szó.
szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!