Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi még belefér?

Figyelt kérdés

Hello!

Arról lenne szó, hogy kb 2 hónapja lettem férjezett nő :D (ide írom lég elejére mert fontos, már előttem is ilyen volt és a kapcsolat közben is)

Gondolta megváltozik, jobb lesz majd, hisz munkás ember, dolgos mint egy hangya…

Anyósom nem győzi dicséri, anyám is és apám is oda van érte…



A férjem, effektív lányokat, elvált nőket, elvált női ismerőseit jelöli be a közösségi oldalakon.

Nem szeretnék most vitázni, vagy isten ments elválni, de én töröltem minden ilyen oldalról, a sza**ságai még most is az arcomba hullanak!( kivéve Fb de, inkább nem nézem meg, mert megint felhúzom magam)


Nem tudom, eskü beszelni fogok egy csajjal a tiktok rol, hogy szervezzek vele egy találkozót, mert a férjem isteníti azt a csajt!( nem valami híresség, egyszerű rib**c, aki buta pics**nak tetteti magát és történeteket talál ki).


Mindegy is, segítsetek kérlek, hogy ne boruljon ki teljesen a bili nálam, és nem, nem fogok még egyenlőre vele beszélni semmiről(egyenlőre, amíg nem látok ismét valamit a Fb-n)


Előre megköszönöm Az Együttérzést és az empatikus válaszokat :)



jún. 6. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésből kérdezem de ha tudtad hogy a férjed eddig is jelölgette ezeket a nőket, akkor miért nem ültél le vele már az elején beszélgetni? Meg kellett volna mondanod hogy ez téged iszonyatosan zavar. Valami oka csak van ha ilyen nőket nézeget egyfeszt'. Szerintem baromira nincs köztetek kommunikáció.
jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Van kommunikáció!

De ilyen téma csak a legelején volt, akkor azt mondta, hogy ha felesége lesz akkor, minden jobb lesz.

Gondoltam erre értette, hogy jobb lesz, de veszem észre, hogy nem

jún. 6. 14:24
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg azt is leírom, hogy hiába szépíteni magam( amúgy átlagos vagyok, én is rendelkezem fenékkel és mellekel ), hiába vagyok vadabb, hiába elégítem ki a vágyait és lesem minden szavát, semmi értelme, néha csak hátat fordít és tiktok on tölti az időt
jún. 6. 14:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában kiakaszt, amikor valaki idelöki válasznak, hogy amit főztél, edd is meg. De most nincs jobb ötletem. Mif@sznak mentél hozzá ehhez a szardarabhoz? Marhára nem vagy normális! Aztán majd csak figyelj, leszel te még alázva ennél jobban is!

Ha most is a csicskája vagy, szintet fog lépni, hiszen semminek nincs nálad következménye. Az ilyenek miatt hiszik azt a pasik, hogy nekik mindent szabad.

jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, mennyire naiv vagy 😭

Remélem, legalább gyereket nem vallalsz vele…nem szeret és nem tisztel téged, ez a napnál is világosabb, de te inkább ki akarsz tartani egy ilyen hulladék ember mellett. Hat, lelked rajta, én nem tenném, de szerencsére nem te vagyok🙃

jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Inkább megpróbálok kitartani amíg lehet, hisz az én türelmem sem végtelen, de azért ide írom, azért meghallgat engemet is, szóval egyet értünk, de nem mindenbe!

És szerintem nem létezik olyan kapcsolat/házasság ahol mindenki jól kijön egymással.

jún. 6. 15:07
 7/14 A kérdező kommentje:

4/6

Én megmondom a tutit!

Nem szólok senkinek semmit, beszélek azzal a csajjal és megszervezem az a találkozót, ha kell a összes női tiktok női ismerőseivel megteszem ezt, mit is érdekel, legalább nevetek egy jót 😂 ennél rosszabb úgy sem lesz!

jún. 6. 15:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Vagy troll. Vagy mindkettő.
jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jó jó viccet félre téve!

Mint írtam, én adtam neki okot, hogy megváltozzon, de semmi változás 4 éve vagyunk együtt és csak 2 hónapja házasok.

Voltak hullámvölgyek is, szép és rossz napok is.

Lehet, hogy mégis igaz az a mondás, hogy nincs tökéletes ember, de az ő esetben itt mégis másról van szó.


Ha pl az én telefonomat átnézni, száját elhúzza és úgy adja vissza, hogy semmit sem találtál?

jún. 6. 15:26
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a férjem azt szokta mondani, hogy nem csinál ő semmit a telefonom keresztül, nem du***ja meg egyiket sem, ne féljek
jún. 6. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!