Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi még belefér?

Figyelt kérdés

Hello!

Arról lenne szó, hogy kb 2 hónapja lettem férjezett nő :D (ide írom lég elejére mert fontos, már előttem is ilyen volt és a kapcsolat közben is)

Gondolta megváltozik, jobb lesz majd, hisz munkás ember, dolgos mint egy hangya…

Anyósom nem győzi dicséri, anyám is és apám is oda van érte…



A férjem, effektív lányokat, elvált nőket, elvált női ismerőseit jelöli be a közösségi oldalakon.

Nem szeretnék most vitázni, vagy isten ments elválni, de én töröltem minden ilyen oldalról, a sza**ságai még most is az arcomba hullanak!( kivéve Fb de, inkább nem nézem meg, mert megint felhúzom magam)


Nem tudom, eskü beszelni fogok egy csajjal a tiktok rol, hogy szervezzek vele egy találkozót, mert a férjem isteníti azt a csajt!( nem valami híresség, egyszerű rib**c, aki buta pics**nak tetteti magát és történeteket talál ki).


Mindegy is, segítsetek kérlek, hogy ne boruljon ki teljesen a bili nálam, és nem, nem fogok még egyenlőre vele beszélni semmiről(egyenlőre, amíg nem látok ismét valamit a Fb-n)


Előre megköszönöm Az Együttérzést és az empatikus válaszokat :)



jún. 6. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ugyanaz a troll akinek red flag a pszicho netes pasija és az első randira azt hiszi, ékszert fog kapni.
jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Oh, elmondom, hogy igenis vannak kapcsolatok, ahol kb semmi vita vagy probléma nincs. Persze lehet martirkodni, meg kitartani, de ilyen esetben nincs értelme. Nem fog változni, mert neki jó így. Amíg ő maga nem akar változtatni, addig te tehetsz bármit, vergodhetsz bármennyire, kinyalhatod otthon a seggét, mint egy hazi cseléd (mert ezt teszed), de ettől nem fog változni semmi.

Én is ennyi ideje vagyok a párommal, megsincs köztünk semmi probléma, pedig 3,5 éve együtt elunk és valoszinusitem, fiatalabbak is vagyunk…

jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem beszélsz erről vele akkor, hogy akarod, hogy változzon? Úgy látom, hogy neked ez egy eléggé sarkalatos pont, hogy nőket nézeget, ezt közölni kellene vele, hogy téged ez kiakaszt, rosszul esik, fáj, inkorrektnek érzed, igazságtalannak, stb-nek, és ennek fényében felvilágosítani, hogy amit csinál az egy ártó, leépítő, fájdalmas dolog/tett számodra/ellened, mélyen elmondani, hogy mennyire idegesít és az agyadra megy stb.

Ha ezután is folytatja...akkor nincs mit tenni...


Amúgy ez a tipikus duma, hogy házasság után megváltozom....komolyan mondom én akkorát vertem volna a fejébe, hogy...???!!! Akkor nála a házasság egy....ahhhh mindegy, felhuztam magam! F

jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Akkor bosszankodj magadnak tovább és le vagy sajnálva...
jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!