Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van rá esély hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy barátnőm idővel többet is enged?

Figyelt kérdés
sziasztok! megnéztem itt a cuckolddal kapcsolatos kérdéseket és sok elítélő lenéző válaszok érkeztek mások kérdésére is. tehát ez van, nem tudom miért kell ennyire megvetni azokat akik erre vágynak? már félek ezzel kapcsolatban kérdezni de akkor is megteszem. mi barátnőmmel fiatal pár vagyunk és együtt is vagyunk már egy ideje. barátnőm tud erről a cuckoldos vágyamról, de szerintem nem veszi komolyan. néha el is vicceli. tudja barátnőm hogy a vágyamtól függetlenül nagyon szeretem, néha beszéltem neki erről a dologról és tudja azt is hogy van egy olyan barátom akivel megnézném a hogy szeretkeznek,de olyankor is csak el vicceli meg olyan cukin mosolyog rajtam vagy nem és tudom mit gondol igazából! természetesen barátnőm is ismeri ezt a barátomat és szoktak is beszélgetni, sőt egyszer barátnőm meg engedte a barátomnak hogy meg masszírozza a térdét, lábszárát amikor fájt neki, nekem már az is jelentet valamit. nagy csoda volt ez barátnőmtől hogy hagyta és jó volt látni! barátommal is beszéltem erről a vágyamról ő nem ítéli el. de ő csak akkor van benne ha barátnőm is tényleg szeretné. ő csak úgy nem nyomul rá. gondolom én is meg kapom itt a mekkora nyomi vagyok válaszokat. bízom benne egy két jót is kapok! van rá esély hogy barátnőm idővel többet is enged? ha látja rajtam hogy tényleg szeretem őt és nekem ez többről szól mint pusztán szex. nekem ezzel is az ő öröme számítana, de persze nem tagadom számomra nagyon izgató és izgalmas lenne látnom őket

aug. 27. 12:28
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

igen, én is így gondolom és azért is írtam korábban hogy nem úgy ismerem barátnőmet hogy ne merje meg mondani amit gondol! és a térdét is barátnőm hozta szóba hogy barátom meg masszírozná e! meg látok barátnőm szemében egy kis huncutság félét. mintha ő is húzna engem ezzel persze biztos nem vagyok benne


csak hát itt úgy letámadtak engem hogy erőltettem barátnőmre meg nyaggatom ezzel, pedig tényleg nem szoktam mindig folyton mondani neki, eszembe se lenne! meg hogy hagyjam el mert nem illünk össze de úgy is olvastad te is ezeket


köszönöm hogy vissza írtál

aug. 28. 15:11
 32/34 anonim ***** válasza:
64%

Aki letámadott, azért támadott, mert őt nem nyaggatja senki és irigy.

Akit nem érdekel ez a téma, az ide se ír. Én se irkálok a bdsm kérdések alá. De ha véletlenül írnak, akkor se támadnék.

aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
25%
Csak nem engeded el a témát, pedig több kommentben is azt írtad. És miért? Mert egyetlen egy válaszoló adja alád a lovat. Bemagyarázod magadnak még azt is, hogy a csajod szemében huncutság félét látsz. Mindenképp erre akarod kifuttatni a sztorit, hogy benne lesz a nőd a gusztustalan fétised megvalósításában.
aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
64%
Van rá esély,többször felhozod a témát lehet elkezdi izgatni..
aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!