Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van rá esély hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy barátnőm idővel többet is enged?

Figyelt kérdés
sziasztok! megnéztem itt a cuckolddal kapcsolatos kérdéseket és sok elítélő lenéző válaszok érkeztek mások kérdésére is. tehát ez van, nem tudom miért kell ennyire megvetni azokat akik erre vágynak? már félek ezzel kapcsolatban kérdezni de akkor is megteszem. mi barátnőmmel fiatal pár vagyunk és együtt is vagyunk már egy ideje. barátnőm tud erről a cuckoldos vágyamról, de szerintem nem veszi komolyan. néha el is vicceli. tudja barátnőm hogy a vágyamtól függetlenül nagyon szeretem, néha beszéltem neki erről a dologról és tudja azt is hogy van egy olyan barátom akivel megnézném a hogy szeretkeznek,de olyankor is csak el vicceli meg olyan cukin mosolyog rajtam vagy nem és tudom mit gondol igazából! természetesen barátnőm is ismeri ezt a barátomat és szoktak is beszélgetni, sőt egyszer barátnőm meg engedte a barátomnak hogy meg masszírozza a térdét, lábszárát amikor fájt neki, nekem már az is jelentet valamit. nagy csoda volt ez barátnőmtől hogy hagyta és jó volt látni! barátommal is beszéltem erről a vágyamról ő nem ítéli el. de ő csak akkor van benne ha barátnőm is tényleg szeretné. ő csak úgy nem nyomul rá. gondolom én is meg kapom itt a mekkora nyomi vagyok válaszokat. bízom benne egy két jót is kapok! van rá esély hogy barátnőm idővel többet is enged? ha látja rajtam hogy tényleg szeretem őt és nekem ez többről szól mint pusztán szex. nekem ezzel is az ő öröme számítana, de persze nem tagadom számomra nagyon izgató és izgalmas lenne látnom őket

aug. 27. 12:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Ez általában addig szokott izgalmas lenni, míg meg nem történik, akik már csinálták, nagy részük azt mondja, egyáltalán nem azt hozta, amit vártak tőle, illetve lettek olyan következményei is, amivel előre nem számoltak.

Vigyázni kell, mert előjöhetnek olyan problémák/érzések, amikre most még nem gondoltok, de tönkre teheti a kapcsolatot.

aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Pedig ez nem szól neked többről, csak a szexről. Te meg akarod élni a fantáziádat, az csak rizsa, hogy ez a barátnőd élvezetét is szolgálja. Nem értem, miért nem mondja meg egyenesen, hogy neki ez nem fér bele, te meg itt reménykedsz. Nincs egymással dolgunk, nem ítéllek el, de én már megröptettelek volna.
aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%

A cuckold egy beteges fétiske, szexológus tudna rajtad segíteni, vagy ha semmiképp nem akarsz normális lenni akk olyan lánnyal belemenni aki vevő rá. A barátnőd elvicceli, téged húz szórakozik rajtad, de ott még is áll. Inkább valószínűleg tesztel, kíváncsi lennél-e féltékeny rá, de inkább lefeküdne vele a társaságod nélkül bosszút állva rajtad. Csak poligámoknak, vagy betegeknek való a cucold.


Amúgy attól nem tartasz, hogy oké előtted szexelnek, de bele esne és elhagyna téged?


Mert nagy az esélye annak, hogy lelép vele (mással) ha tovább erőszakoskodsz ám....

aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Ő meg jogosan kérdezhetné, hogy van rá esély hogy felhagysz ezzel a vágyaddal. Mert ha tényleg szereted akkor elfogadod, hogy ő nem akar ilyet? Sakk matt... Én ez esetben inkább a hölgy pártján lennék, mivel nem csinálni valamit valaki kedvéért (főleg olyat ami társadalmilag nem norma) az számomra elfogadható elvárás. Míg rákényszeríteni valakit valamire amit nem szeretne főleg bizonyításképp hogy tényleg szeret az abszolút elítélendő számomra. (Nem a téma miatt)


Egyébként ha van is rá esély hogy belemegy, mivel ő nem olyan beállítottságú mint te, ezért az valószínűleg azért lesz mert már nem úgy érez irántad és a kapcsolat végét is jelenti majd egyben.

aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%

En senkinek a partjan nem vagyok.

Vegulis a srac oszinte volt, az elejtol elmondta a csajnak, aki meg ugy dontott, nem veszi komolyan. Nekem ha nem ferne bele (nem is fer), akkor nem jonnek ossze olyan sraccal, aki erre vagyik, ugyhogy a csaj maga alatt vagta a fat.

Szakitas lesz a vege, mielott megtortenne a szex.

aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
A barátnőd részéről szerintem nem is csak az lehet a korlátozó tényező, hogy te mit érzel, hanem hogy ő maga vágyik-e rá, neki tetszik-e annyira a barátod, hogy le akarjon vele feküdni, illetve nyilván az, hogy számára a kapcsolatba ez belefér-e. Mert hiába "engedéllyel", de attól még simán érezheti úgy, hogy megcsalt téged, és azért ez nem egy jó érzés szerintem párkapcsolaton belül. Egy buliban egyszer smároltam egy lánnyal a férjem szeme láttára, és hiába tetszett ez neki nagyon, meg egy kicsit se zavarta, én hónapokig bűntudattal keltem-feküdtem, mert nekem ez igazából már túlment a saját határaimon. Egy szexet el sem tudok képzelni, még ha nézi is a férjem, és igazából ez az, ami kérdéses a barátnőd esetében is szerintem. Neki mi fér bele, neki hol a határ? Nyilván ha kellően tetszik neki a barátod, akkor könnyebben átlendül ezen a vonalon, de akkor annak meg vannak egyéb kockázatai is ugye.
aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyszer mondd el neki, kérdezz rá teljesen őszintén, hogy mit gondol van-e erre esély. A válasz alapján döntsd el, hogy te kibírod-e enélkül az életedet.


Szerintem ezzel nincsen baj, ha minden résztvevő erre vágyik/beleegyezik. Ha ennyire izgat ez és van rá esélyed, akkor próbáld ki, addig úgysem nyugszik az ember fantáziája.

aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%
Ha tényleg szeretnéd őt akkor elfogadnád, hogy nem vevő rá, vagy szakítanál vele, hogy keressen hozzá illő férfit. Amúgy azért nézle a többség az ilyen "lényeket" mert túlnyomorészt erőltetik a vágyaikat a partnereikre. Egyenesen manipulálják őket. Te vagy rá az élő példa, hogy nem hagysz békét a barátnődnek annyira el vette az eszed a poresz, vagy már hibásan születtél meg. 🤢🤮🤢🤮
aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenki válaszát! gondoltam hogy kapom majd az ívet és megértem tényleg


egy valamit tisztázni szeretnék, én soha nem erőltettem és soha nem is fogom barátnőmre ezt erőltetni ! én soha nem is mondtam és nem is fogok olyanokat mondani barátnőmnek hogy ha szeretsz akkor megteszed! vagy bármi hasonló


néha néha felhozom neki. ez igaz, de nem nyaggatom vele

szeretem őt és ha nem teszi meg akkor se hagyom el ez miatt

aug. 27. 13:02
 10/34 anonim ***** válasza:
*nézi le
aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!