Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 38 évesen még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 38 évesen még soha nem volt barátnőm, akkor nagy az esély, hogy egyszerűen csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
jan. 5. 21:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Egyéb oka is lehet.
jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Magamat egyáltalán nem látom csúnyának, még kis gyerekek sem mutogattak rám, hogy az lennék.😄 Viszont alkoholista apa és egy nárcisztikus anya mellett voltam 24 éves koromig.
jan. 5. 21:19
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Inkább az egyéniségeddel lehet baj. A csúnyáknak is van barátnőjük.
jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
#2: oké, és terápián voltál, hogy feldolgozd a traumáidat?
jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jelenleg is járok. A korábbi állapotomhoz képest rengeteg a javulás.
jan. 5. 21:23
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Akkor itt a válasz.
jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
#5: hm, nem tudom, mennyire szeretsz szembesülni az igazsággal, de a helyedben én először inkább a terapeutától érdeklődnék arról, hogy jelenlegi állapotomban mekkora plusz érzelmi tehert jelentenék párkapcsolatban egy másik ember számára. Legalábbis én így gondolnám etikusnak. De hát ezek nyilván az én személyes szempontjaim.
jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

én 29 kövér pasi vagyok, a kinézet is fontos lehet hogy rajtad is van pár+ kg.


ja én még uncsi is vagyok, de az hogy unalmas vagyok ki se szokott derülni a kövérség miatt :D, lehet hogy unalmas vagy te is.


Nem hinném hogy szüleid hatása miatt nem kellesz senkinek mivel te tudod milyen a sz* személyiség ezért nyilván nem csinálod.

jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8: "mivel te tudod milyen a sz* személyiség ezért nyilván nem csinálod."


Mert az, hogy valaki milyen benyomást kelt másokban, az KIZÁRÓLAG a személyisége TUDATOS RÉSZÉNEK a működését tükrözi vissza, mi? Gondolkozzál már, öcsisajt.

jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ó, dehogynem lehet gond a viselkedéssel. El sem tudod képzelni, mennyire torzítja az ember önképét, a világról alkotott képét ket ilyen "szülő".


Mellesleg nem, nem vagyok kövér. Rendszeresen sportolok, odafigyelek magamra.

jan. 5. 21:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!