Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 38 évesen még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 38 évesen még soha nem volt barátnőm, akkor nagy az esély, hogy egyszerűen csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
jan. 5. 21:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A torz ön-és világkép pedig nyilván tudattalanul is megnyilvánul akár a legkisebb gesztusokban is.
jan. 5. 21:35
 12/21 anonim ***** válasza:
#10: esetleg olvass (könyvtárból is kiveheted) Dr. Máté Gábor-könyve(ke)t. Hátha. Ő sokat foglalkozik a traumákkal.
jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#11: persze, ez igaz, de ne fixálódj rá, mert akkor esetleg újra megteremtesz olyasmit, ami már távozóban van belőled. Figyeld magadat, leginkább az önkéntelen reakcióidat egy "háttérből figyelő", tárgyilagos megfigyelő szemén keresztül, ha érthető, amit írok.
jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, értem, és alkalmazom is. Sajnos volt pár, utólag tökéletesen idő és pénzpocsékoló terápiám. 2 éve vagyok úgymond jó kezekben.
jan. 5. 21:39
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
#14: szuper, gratulálok. Még egy fontos dolog: mindig a saját, korábbi állapotodhoz viszonyítsd azokat, amiket önmagad megfigyeléseiből leszűrsz.
jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hú, hát ahhoz képest ég és föld.
jan. 5. 21:43
 17/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, hogy iskerült erre a következtetésre eljutnod?:D

MÁrmint...

1. Te magad is kijelented, hogy semmi jel nem utal arra, hogy gond lenne a külsőddel.

2. Te magad is elismered, hogy pocsék örökséget kaptál a szüleidtől ami egyértelműen rányomja a bélyegét a személyiségfejlődésedre.

3. Te magad is elismered, hogy régen igencsak ramaty állapotban volt a pszichéd, mostanra a terápia már ejlesztett rajta.


Ez alapján mégis hogy jutott eszedbe az, hogy a külsőddel van a gond?:D

jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen. A csúnya férfiak esélytelenek a nőknél.
jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
Balf@sz vagy egyszerűen.
jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De a környezeted ezt jelezte? Mert nekem sosem volt ez kérdés. Annyi forrásból megkaptam már ezt, ismerősöktől véleményt kérve, utcán random idegenektől, véletlen hallottam ahogy rólam beszélnek...stb


Középiskolában is csesztettek ezzel, álltalános iskolában is.


Hidd el ha rusnya vagy, azt tudni fogod!

jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!