Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van rá esély hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy barátnőm idővel többet is enged?

Figyelt kérdés
sziasztok! megnéztem itt a cuckolddal kapcsolatos kérdéseket és sok elítélő lenéző válaszok érkeztek mások kérdésére is. tehát ez van, nem tudom miért kell ennyire megvetni azokat akik erre vágynak? már félek ezzel kapcsolatban kérdezni de akkor is megteszem. mi barátnőmmel fiatal pár vagyunk és együtt is vagyunk már egy ideje. barátnőm tud erről a cuckoldos vágyamról, de szerintem nem veszi komolyan. néha el is vicceli. tudja barátnőm hogy a vágyamtól függetlenül nagyon szeretem, néha beszéltem neki erről a dologról és tudja azt is hogy van egy olyan barátom akivel megnézném a hogy szeretkeznek,de olyankor is csak el vicceli meg olyan cukin mosolyog rajtam vagy nem és tudom mit gondol igazából! természetesen barátnőm is ismeri ezt a barátomat és szoktak is beszélgetni, sőt egyszer barátnőm meg engedte a barátomnak hogy meg masszírozza a térdét, lábszárát amikor fájt neki, nekem már az is jelentet valamit. nagy csoda volt ez barátnőmtől hogy hagyta és jó volt látni! barátommal is beszéltem erről a vágyamról ő nem ítéli el. de ő csak akkor van benne ha barátnőm is tényleg szeretné. ő csak úgy nem nyomul rá. gondolom én is meg kapom itt a mekkora nyomi vagyok válaszokat. bízom benne egy két jót is kapok! van rá esély hogy barátnőm idővel többet is enged? ha látja rajtam hogy tényleg szeretem őt és nekem ez többről szól mint pusztán szex. nekem ezzel is az ő öröme számítana, de persze nem tagadom számomra nagyon izgató és izgalmas lenne látnom őket

aug. 27. 12:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
22%

A kerdezonek nem kell enyomnia a vagyait, a csajnak meg nem kotelessege lefekudni a baratjaval.

Itt egyik fel sem hibas, egyszeruen nem illetek ossze, a vagyaitok nem osszeegyeztethetoek.

Na, lehet lepontozni.


25N

aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%
Sokan összekeverik a fantáziát a valósággal. Az, hogy egy filmben működik, nem jelenti azt, hogy a saját kapcsolatodban is működni fog.
aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem beszéld meg vele, ne pedig csak úgy felvetve, félig-meddig viccelve. Erre fog egyértelműen válaszolni, hogy benne van, hagyd őt békén ezzel és akkor megmarad fantáziának. Szerintem ez máshogy nem nagyon fog kiderülni...
aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
30%
Fokozatosan kell haladni, pont így, hogy először csak masszírozza a haver, esetleg beleül az ölébe stb.
aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek értékes válaszát! természetesen barátnőm fogja eldönteni hogy szeretné e, egyelőre nem hozom fel neki ebben igazatok van! tudja ő hogy szeretném nagyon! nem tartom kizártnak egyébként hogy nem szeretné mert a huncutság az meg van benne is
aug. 27. 20:42
 26/34 A kérdező kommentje:
20 as válaszoló nem tudom olvasod e még, szerinted tényleg benne lesz engedi majd barátnőm?
aug. 28. 12:45
 27/34 anonim ***** válasza:
40%
Én biztos vagyok benne, hogy idővel benne lesz, csak egy időre ejtsd a témát és ő fogja majd felhozni.
aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem hogy miből gondolod? csak érdekel ha nem
aug. 28. 14:58
 29/34 anonim ***** válasza:
44%

Én írtam ezt, hogy nálam is hasonlóan alakult ki a dolog.

Ha egy nőt nem érdekel a téma, akkor nem röhögcsél meg hagyja, hogy a haverod masszírozza, hanem kerek perec megmondja és kész.

Szerintem ez tök evidens.

aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
74%

28 rátapintottál a lényegre. Mégis miből kéne vadidegeneknek megmondania, hogy a barátnőd bele fog-e menni, úgy hogy még csak 10 másodpercet sem beszéltünk vele stb. Ennyi erővel egy pénzt is feldobhatnál.. Ha írás igen, ha fej nem...

Az hogy adott szituációkban ki hogy viselkedik meg egy dolog.

Vannak közvetettebb és közvetlen emberek.. Nekem is volt olyan nő ismerősöm aki engedte vagy kérte is hogy masszírozzam meg, de esze ágában sem volt semmilyen erotikus / érzelmi dologban benne lenni. Az hogy ki min nevet más kérdés. Van aki kínjában, mert már megint ezt mondja és már nem tud rá mit mondani. Van aki azért mert tényleg viccesnek gondolja a szituációt.. Van aki meg azért mert benne lenne de nem meri felvállalni..

Tipp még a pénzfeldobás is megbízhatóbb mint az interneten a vadidegen kommentelők. Akit sem téged sem a barátnődet, és a barátodat sem ismerik még köszönőviszonyból sem...

aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!