Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van rá esély hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy barátnőm idővel többet is enged?

Figyelt kérdés
sziasztok! megnéztem itt a cuckolddal kapcsolatos kérdéseket és sok elítélő lenéző válaszok érkeztek mások kérdésére is. tehát ez van, nem tudom miért kell ennyire megvetni azokat akik erre vágynak? már félek ezzel kapcsolatban kérdezni de akkor is megteszem. mi barátnőmmel fiatal pár vagyunk és együtt is vagyunk már egy ideje. barátnőm tud erről a cuckoldos vágyamról, de szerintem nem veszi komolyan. néha el is vicceli. tudja barátnőm hogy a vágyamtól függetlenül nagyon szeretem, néha beszéltem neki erről a dologról és tudja azt is hogy van egy olyan barátom akivel megnézném a hogy szeretkeznek,de olyankor is csak el vicceli meg olyan cukin mosolyog rajtam vagy nem és tudom mit gondol igazából! természetesen barátnőm is ismeri ezt a barátomat és szoktak is beszélgetni, sőt egyszer barátnőm meg engedte a barátomnak hogy meg masszírozza a térdét, lábszárát amikor fájt neki, nekem már az is jelentet valamit. nagy csoda volt ez barátnőmtől hogy hagyta és jó volt látni! barátommal is beszéltem erről a vágyamról ő nem ítéli el. de ő csak akkor van benne ha barátnőm is tényleg szeretné. ő csak úgy nem nyomul rá. gondolom én is meg kapom itt a mekkora nyomi vagyok válaszokat. bízom benne egy két jót is kapok! van rá esély hogy barátnőm idővel többet is enged? ha látja rajtam hogy tényleg szeretem őt és nekem ez többről szól mint pusztán szex. nekem ezzel is az ő öröme számítana, de persze nem tagadom számomra nagyon izgató és izgalmas lenne látnom őket

aug. 27. 12:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezd meg vagy állítsd tények elé! Persze öntőség lenne full és lehet ezért vége is lenne a kapcsolatotknak vagy túlságosan nagy csalódás lesz neked ha jól vagy éppen rosszul sül el a dolog és azért vége a kapcsolatnak. Ha meg megtetszik és megy tovább és foljtatjátok ebben a formában akkor neked meg mindenkinek jó lesz. Próba szerencse. Hajrá! Lesz ami lesz alapon. Itt senki nem fogja tudni ezt helyettetek, hogy mi lesz.
aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
34%
Ne hozd fel te ny*morék, ha már egyszer te magadra írtad. Ha akar mással lenni akkor majd szól mert tudja, hogy akarod!!! Miért emlegeted? Fejezd be!
aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

én úgy érzem barátnőm se tudja eldönteni igazából, mert egyértelműen soha nem mondta hogy hagyjam ezzel a dologgal , kerek perec


de még egyszer írom nem szoktam vele nyaggatni

tudja hogy szeretem és ő is szeret engem

aug. 27. 13:15
 14/34 anonim ***** válasza:
29%

Azért vannak itt bajok.

A 13. hogy kiakadt 🤡


Viccet félretéve, szerintem a barátnőd vevő lenne rá, de még úgy nincs rá felkészülve. Egyelőre engedd el a témát és majd felhozza ő. Nálunk is így volt. Nemet mondott, de aztán Szilveszterkor egyik haverom megmasszírozta, több nem történt. Pár nappal később ő hozta fel, hogy milyen jól masszíroz. Rákérdeztem, hogy át hívjam e, amire azt válaszolta, hogy igen, az még nem megcsalás.

Természetesen nem csak masszírozás volt, hanem akkor már le is feküdt vele. Ennek 12 éve, azóta is együtt vagyunk és így élünk.

aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
42%

Nekem a kapcsolatunk elején mondogatta a párom, mikor sokat beszélgettünk egymás vágyairól, hogy szívesen kipróbálná két nővel, de csak úgy, ha én is akarom. Aztán, mikor komolyabbá vált a kapcsolatunk, akkor azt mondta, soha nem tenné kockára a szerelmünket egy ilyen dologgal és annyit nem ér az egész, azóta nem is beszéltünk róla, ennek már hét éve.

Én azt gondolom, ez részedről nem igazán szerelem, inkább fellángolás és fiatalkori hormontúltengés.

aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem kéne ezt még egyszer szóba hozni ha tisztában van vele és mégsem szeretné csinálni. Egyértelműen ha akarná már megtette volna. Inkább azt döntsd el, hogy neked ez így mégfelel-e (főleg hosszú távon), vagy inkább elhagyod. Az eltérő szexuális igények miatt emberek milliói szakítanak és keresnek hozzá partnereket. Persze ha nem akarsz véget vetni a kapcsolatnak az is rendben van, de nyaggatni a témával, fel-fel hozni nem azzal egyenlő, hogy te elfogadod a döntését.
aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
35%

#14


De te neked nem elég bizonyíték, hogy nem feküdt le a haveroddal? Kinevet téged magában, vagy kínosan mosolyog, reagál ami szerinted poén? Mégis mit mondhatna, hogy ne bántson meg téged? Nyaggatod ha időnként újra és újra emlegeted amit akarsz. Ne mondjad neki többször, nem akarja! Ha meg neked kevés amit ad az ágyban mert neked szükséged van látni mással szexelni akkor engedd el kezeit, ennyi.

aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
29%

18.


Leírtam, hogy nálunk ugyan így volt és benne volt végül. Nem tudom mit vered magad, ne legyél gyerekes.

aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

köszönöm az új válaszokat is mindenkinek! gondoltam hogy nekem esnek páran, de azt nem hogy ilyen sokan, mint ha nem tudom mit tettem volna. csak egy kérdést tettem fel!


még egyszer leírom nem kényszerítem barátnőmet erre és nem is szoktam nyaggatni sem! és ne gondoljátok mert nem mulya vagy félős barátnőm hogy ne merje meg mondani amit gondol! és a térdét is barátnőm hozta szóba hogy barátom meg masszírozná e


de jól van rendben, nem hozom szóba neki többet

aug. 27. 14:32
 20/34 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi, idővel benne lesz. A többi meg azért idegbeteg, mert irigy a barátnődre.
aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!