Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most ezt nem értem, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt nem értem, a barátnőm barátnője megkért hogy vigyem el valahova, a barátnőm meg engem cseszett le hogy a barátnője szólhatott volna neki erről?

Figyelt kérdés
Én se értem, nyugi. Ráadásul ha szólt volna a barátnője a barátnőmnek tuti hogy mondta volna hogy persze, máskor is így szokott lenni, neki nincs autója. De most a barátnője nekem szólt, én elvittem, erre engem cseszett le a barátnőm, meg nekem hisztizett hogy a barátnője miért nem őt kérdezte meg hogy elvinném e. Szóval most én vagyok a köcsög hogy elvittem a barátnőjét aki neki nem szólt. Persze a barátnő erről semmit sem tud, neki meg jópofizik hogy persze máskor is elvisz, meg ilyenek.
júl. 6. 09:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Fordított nemekkel ugyan, de nálunk(én vagyok a nő) nekem nincs autóm.

Ha a párom nincs itthon, de nagyon el kell intéznem valamit, amihez autó kéne, akkor volt már olyan, hogy a párom haverja elvitt.

Na de mi azt úgy szoktuk, hogy a párom kérdezi meg a haverját, hogy beleférne-e ez az idejébe.

Egyébként én is jóban vagyok a párom barátjával, de nyilván nem én szoktam rá megkérni.


Itt szerintem ha mindenképp haragudni akar a barátnőd, a barátnőjét kéne normális hangnemben megkérdezni, hogy miért így intézte ezt, hogy ő erről nem tudott.


Egyébként volt már olyan, hogy az én barátnőm is írt a páromnak, munka miatt, mert valamire árajánlatot kért tőle.Én nem rágtam be emiatt, hogy nem nekem szólt először, mivel mondtam is már neki korábban, hogy én ebben úgy sem tudok segíteni, máskor keresse őt közvetlenül.

júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

#8 Én nekem úgy jön le ez a sztori, hogy itt a kérdező(férfi) az, akinek van autója, aki már máskor is elvitte a barátnőt és ebből nem volt probléma, valamint a kérdező barátnője nem tudná amúgy sem elvinni a saját barátnőjét.(Gondolom neki sincs autója vagy jogosítványa.)

Szerintem itt a barátnő azt hihette, hogy mivel máskor sem volt ebből gond, akkor most sem lesz, és emiatt nem a kérdező barátnőjét kérdezte meg először.

júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

12

Ezt jól levezetted, köszi.

júl. 6. 10:37
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Szia, én értem a barátnődet. Próbáld meg a fordított helyzetet elképzelni. Van egy (jóképű) haverod, aki a hátad mögött furikázgatja a barátnődet. Te utólag tudod meg. Hogy esik?
júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14

Ha rosszúl esik, már az első alkalommal, nem engedélyezem. Nem a 15. alkalommal patáliázok a csajomnak. Ráadásul megemlíteném a haveromnak is ha valami nem tetszik.

júl. 6. 10:52
 16/25 anonim ***** válasza:
35%
Erről van szó. Ezért mondjuk többen is, hogy éretlen toxik
júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15, de eddig a barátnődnek szólt, nem neked. Te sem szeretnéd, ha a barátnőd túl jóban lenne a haveroddal és vele jonne-menne, nem?
júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

17

De nem mindegy hogy kinek szól?

júl. 6. 11:08
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem.mindegy, hogy kinek szól. Alapvető tisztelet, hogy a barátnőm ferjét/barátjat nem környékezem meg semmilyen szándékkal, szívességkéréssel a barátnőmet megkerülve. Ez a sorozatos furikáztatás mar eleve nem kóser, de ha a barátnőd háta mögött csinálja az teljesen red flag. Ez nem barátság már innentől. Rád van mozdulva a nő, olyat kér tőled, ami már túlmegy egy határon. Remélem, egyszer megérted, mert ebből még lesz problémád a jövőben, ha nem érted meg. Lehet hogy autizmus spektrumon vagy, és azért nem érted. Szóval valószínűleg nem a te hibád, hogy nem érted. Viszont fogadd el, hogy a barátnődet ez zavarja, és tartsd ezt tiszteletben.
júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
26%
az igen! 19#-es passzív agresszív tökéletes példája :D Isten óvja az embert az ilyentől mint te (és nem a sztori vagy a perspektívád miatt, hanem a segítőkésznek szarul álcázott savköpésed miatt )
júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!