Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most ezt nem értem, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt nem értem, a barátnőm barátnője megkért hogy vigyem el valahova, a barátnőm meg engem cseszett le hogy a barátnője szólhatott volna neki erről?

Figyelt kérdés
Én se értem, nyugi. Ráadásul ha szólt volna a barátnője a barátnőmnek tuti hogy mondta volna hogy persze, máskor is így szokott lenni, neki nincs autója. De most a barátnője nekem szólt, én elvittem, erre engem cseszett le a barátnőm, meg nekem hisztizett hogy a barátnője miért nem őt kérdezte meg hogy elvinném e. Szóval most én vagyok a köcsög hogy elvittem a barátnőjét aki neki nem szólt. Persze a barátnő erről semmit sem tud, neki meg jópofizik hogy persze máskor is elvisz, meg ilyenek.
júl. 6. 09:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
De te meg miért nem kérdezed meg a barátnődet, hogy ő miért nem kérdezi meg a barátnőjét, hogy miért nem???
júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
Dobd ki, egy percig nem lennék olyan nővel, aki mellől egy lépést sem tehetek. Már most egy tankarcú hárpia, mi lesz 10-20 élv múlva? 🤮
júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1

Ja igen kérdeztem azt is, arra annyi volt a válasz, hogy vele nem fog veszekedni.

Na de akkor velem miért?

júl. 6. 10:00
 4/25 A kérdező kommentje:

2

Pont ez az hogy nem olyan, máskor ő szokta mondani hogy szólt neki a barátnője, vigyem már.

júl. 6. 10:01
 5/25 anonim ***** válasza:
19%

Red flag, toxic, felelősséghárító, kétszínű nem őszinte, agresszív főleg veled szemben engedi meg magának = tisztelet hiánya.

Hosszútávon meg fogsz őrülni tőle, mellesleg a pakliban benne van, hogy ő se fogja bírni, mert ha nem tud tisztelni, nem fog melletted maradni, ergó megcsalás/ott hagyás is jöhet előbb vagy utóbb.


Örülj neki, hogy ez történt. Volt egy kéretlen vizsga és megbukott rajta, lengeti neked a red flag-et, hogy nézz ide mim van, menekülj!

júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

5

Nem szakítani akarok, hanem megérteni, vagy mi.


Szóval szerintetek mi baja lehet?

Vagy tényleg miért nem a barátnőjével veszekszik, ha tulajdonképpen nem is velem van a baja?

júl. 6. 10:10
 7/25 anonim ***** válasza:
31%

lol, te meg konformista vagy.

Meg akarod érteni, hogy miért fosol a romlott kaja után?

"Nem szakítani akarok, hanem megérteni === De én nem akarom abba hagyni az evését, csak érdekel, hogy miért fosok"


Hát mert romlott.

júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát valóban furcsa, hogy inkább teged kért meg, de a párod éretlenül viselkedik hogy emiatt veled veszekszik. Ha annyira zavarja a dolog valóban a barátnőjét kellene megkerdeznie.

Esetleg maskor kerdezd meg ilyen esetben a baratnojet hogy kerdezte-e mar xy-t (párodat), hogy ő rá érne-e?

Lehet veszi a lapot, ha nem csak kifogásokat keres, akkor mondd meg hogy ne haragudjon de most nem érsz rá.

Nem azt mondom hogy papucs legyél, de ha valami hatso szandeka van a párod barátnőjének én próbálnám a helyedben lerázni. Azert is mert nem akarnam hogy a párom ezen ragodjon meg azert sem mert ha ilyen barátnője van, szalljon le kicsit a foldre.

A párodat meg azert kicsit kijózaníthatod határozottan, hogy nem érted miért csinalta a csaj, kerdezze meg tőle, téged nem foglalkoztat a dolog, nem tudtad hogy ez neki gond lenne.

júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan kapcsolati, családi dinamikák, hogy a balhék a kapcsolaton, családon belül maradnak, kifele mutatni kell a szépet és tökéletest. Ergó ha a barátnője már a "kint", akkor a balhék veled folynak, kifele meg csak a képmutatás látszik.
júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok

Azt még hozzá tenném, ha szeretnéd megérteni a viselkedésének okát, féltékeny és kételyek alakultak ki a barátnője kapcsán. Nem rád haragszik csak egyszerűen vagy túl fiatal, éretlen hogy helyén kezelje a dolgot vagy tényleg legyél óvatos vele, ha ilyen a személyisége.

Nem mondom, fiatalabb koromban, gyerekfejjel lehet én fejem is belevörösödött volna, de nem a pasimat bántottam volna, mégha

dühömben legszivesebben rakerdeztem volna, hogy ő miért vitte el😂

júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!