Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitől érzed magad egyenrangú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzed magad egyenrangú félnek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mut jelent ez ? Miben látszik ez meg?
jún. 30. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem és nézőpontom ugyanannyit számít. Pl.
jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Ennyit nem tudsz?!
jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

- Nem én fizetek, hanem felesben fizetünk

- Az én véleményem is meg van hallgatva


F

jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Mitől ne lennék az? Egy önálló független ember vagyok úgy mint a párom.
jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha anyagiak terén megvan az egyenlőség. Ha pl. ő mindig vinne drága helyekre, mindig fizetne valamilyen programot, vagy csak ha beülnénk valahova, netán ilyen helyre mennénk nyaralni, ami nekem nem fér bele, akkor nem érezném magam egyenlőnek. Zavarban lennék, szégyellném is elfogadni az ajándékait, mint ingyen ebéd, ingyen utazás, ilyesmi. Akkor nem feszélyezne csak az ilyesmi, hogy költ rám, ha már a menyasszonya lennék, vagy ha nem akar esküvőt, akkor kinyilvánította, hogy a szándékai komolyan, velem akarja leélni az egész életét. Ekkor nyilván elfogad úgy, ahogy vagyok, tehát bármennyivel is gazdagabb nálam, egyenrangúnak érezném magam.
jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
#3 És ugye kicentizve, kifogástalan módon, azonnal, magadtól elvegzel minden házkörüli teendőnek a felét, valamint bele sem rakod a farkadat a nődbe, mielőtt legább egy orgazmusa nem volt.Ha nincs neki egy sem, aznap nem b*szol.Igaz?
jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
#5 Egy férfitől a házasság alatt legjobb esetben a FELÉT fogod megkapni annak a bánásmódnak, mint amit a kapcsolat elején a randizgatás alatt rádfordított.Ilyen nem létezik, hogy majd ha a felesége leszel, akkor többet ad.A f*szt!Pont fordítva van ez.
jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. Na jó, de nekem úgy is jó, hogyha ebben a feltételezett szituációban nem megyünk sehova férj-feleségként. Nem vágyom én olyan dolgokra, amire nekem nem telik. De ha mégis megyünk olyan fizetős programra, amire nekem nem telik, akkor ő fog fizetni nyilván házasságban is. Csak az már nem fog zavarni, hiszen tudta, hogy mit vállal, mikor engem, egy csóró nőt választott. Csak magára vethet, ha nem tetszik neki.
jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Osztom 7-es véleményét.

Amilyen aktivitást mutat az elején, annak a töredékére számíts, vannak ritka kivételek nem mondom, de irdatlan kevés.

jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
#8 Épp ez az.Ha soha nem fizet neked semmit randizgatás alatt, mert nem akar/nem engeded, házasság alatt még annyit SEM fogsz kapni tőle SOHA.Érted?Soha nem fog rád költeni.
tegnapelőtt 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!