Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagy kérés, hogy ne igyon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés, hogy ne igyon egy férfi 1-2 hónapig? Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Úgy ismertem meg a páromat 3 éve, hogy tudtam hogy hetente iszik. Olyan családban nőtt fel, ahol szinte mindenki ivott. Szülei sört, nagyszülei bort, akik gyakran voltak részegesek.

Elutazunk valahova vonattal, akkor is iszik, mert kikapcsolódás és neki kedve van lazitani(persze legtöbbször normál határokon belül). Szóltam már miatta mostanában, amit nem vesz jó néven. Nem lakunk még együtt , de hétvégente én is elég gyakran ittam vele, de nekem ez mostmár kezd sok lenni.

Lassan összeköltözünk, gyereket szeretnénk és változást akarok. Jelenleg kitudja már mióta, hetente 3 estét tudom, hogy végigsörözi, persze nem részegre , de volt már rá példa hogy nem tartott mértéket.


A gond az, hogy megkértem, ha már terhes leszek ne igyon ennyit. Nem szeretném ha a gyerek majd később is azt látná, hogy ha nem dolgozik, ott van a kezében a sör. Elmondása szerint, ha terhes leszek, hetente legalább egyszer fog sörözni, ami a gyerek megszületése után változhat. Nekem ez mondjuk rossz érzés, mert olyan mintha többre értekelne minden heti egy sörözős napot, mint engem.


Ő már alkoholista ? Vagy csak én reagálom túl, hogy szerintem kibirhatna már néha több időt is alkohol nélkül? Nem csak annyiról van szó, hogy péntek szombat megiszik egy-egy doboz sört...


tegnapelőtt 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Összejöttél egy alkoholistával, majd azt várod el tőle, hogy hirtelen 1-2 hónapig ne igyon.

Ilyenkor mit vársz, őszintén?

tegnapelőtt 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne, gyereket te ne akarj tőle. 😭
tegnapelőtt 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát én már egy kicsit előre járok, tervezgetek. De igazából 8 hónapnál előbb nem tudunk összeköltözni és utána meg fél -egy évet várni akarok a gyerekcsinálással is.

Csak már nagyon beleéltem magam, és szerettem volna vele megbeszélni, hogy csökkentse az ivást, de ő kitart a heti egynél.

tegnapelőtt 19:41
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha magadat tönkre is akarod tenni, ne tedd ezt egy gyerekkel.
tegnapelőtt 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
A dédapám nagy alkoholista volt, részegen imádott konyhakéssel futkorászni a lakásban. Mikor ott nyaraltak az unokáék, akkor is megcsinálta. Az ablakon kellett őket kimenekíteni.
tegnapelőtt 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nagyon túlgondolod. Semmi baj nem lesz ettől a gyereknek.
tegnapelőtt 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Kérlek gyereket ne vállalj tőle. Hidd el a legnagyobb jóindulattal mondom.

Ha így áll hozzá ez bizony alkoholizmus és csak sokkal rosszabb lesz. Ha akarná is borzasztó nehezen tudná abbahagyni, mert ez egy súlyos betegség, de így hogy nem is akarja...

Sajnos tapasztalatból beszélek.

Ne rontsd el az életed te is, menekülj!

tegnapelőtt 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

"Nem szeretném ha a gyerek majd később is azt látná, hogy ha nem dolgozik, ott van a kezében a sör. "


Sajnos aki alkoholista, nála ez nem így működik. Szerintem semmiképpen ne vállalj gyereket egy ilyen környeztbe. Nem lesz megoldás a gyerek semmire. Ugyanúgy inni fog a párod.

tegnapelőtt 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Ez érdekes, mert a párom 26 éven at ivott, néha 3 hónapos megszakitasokkal...rajta nem látszott a pia ez volt a baj....

Majd 3 évet igy voltunk, aztán egyszer csak azt mondta nincs több és egyik napról a másikra letette. Ennek több mint 1 éve és nem is hiányzik neki, sose csábul el. Becsülöm érte. Még 2 ilyen párt ismerek ahol egyszer csak letette a férfi (mind 50en felüli). Nem tudom min múlik.

tegnapelőtt 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Ma néztem a strandon kisfiút elvalt alkesz apukaval sztem, csak ketten voltak

Ebédnél is sorozott

Annyira sajnáltam a gyereket, hogy neki ez az apuka jutott

Kérlek ne vallalj vele gyereket

Tokjo hogy te már eltervezted csak ez nem egy nyaralás hogy szipiszupi menjünk de izgi, hanem egy gyereket fogsz kitenni egy alkoholistanak

tegnapelőtt 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!