Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudta ezt megoldani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudta ezt megoldani, ha családja van? És hogy tehetett ilyet? Egyáltalán hogy viselkedjek vele, ha ír? Nem tudja, hogy már tudom.

Figyelt kérdés
Bíztam benne. Azt mondta nekem ez a férfi, akit 2 éve ismerek, hogy független, egyedül él. Hétvégére sose tűnik el, esetenként sem elérhetetlen. Sokat kamerazunk, beszélünk. Minden nap. Együtt töltöttük az egész hétvégét péntektől vasárnapig most is. Nem ez volt az első alkalom. Nem láttam, hogy a telefonját nyomkodta volna ezalatt az idő alatt egyszer sem. Viszont egyik barátnőm bogarat ültetett a fülembe, ezért nyomozásba kezdtem tegnap és más keresztnéven (vezeték megvolt), de megtaláltam a profilját. A borítóképen egy nő, egy kislány és ő látható. Alatta a kommentelők, hogy de szép családod van. A nő kommentje is ott van alatt, hogy az én 2 szerelmem. Ez 8 hetes komment. Tehát ebből gondolom, hogy az nem állhat fenn, hogy külön vannak és csak a kislányt látogatja. Tehát nekem hazudott.

2023. júl. 12. 17:31
 1/9 A kérdező kommentje:
*esténként sem elérhetetlen
2023. júl. 12. 17:31
 2/9 anonim ***** válasza:
2 alatt te soha nem voltál nála?
2023. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom tàvkapcsolat... Ilyenkor könnyebben becsapjàk az embert.
2023. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De! Egy 1 szobás lakásban lakik. Én nem láttam női ruhát. De ez a srác külföldi görög, bérelt ingatlan. Tehát simán lehet, hogy a nő más országban lakik és csak ő van itt? De a képeken úgy tűnik, hogy a nővel és gyerekkel képek itt is készültek Magyarországon
2023. júl. 12. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ezért szoktam mondani az hogy nem költöztök össze 1-2 éven belül vagy legalább egy városba az nem kapcsolat. Ilyenkor az egyik félnek majdnem mindig rejtegetni valója van.
2023. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon családja van, itt pedig veled van. Sajna ez a helyzet.
2023. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, legalább nem szültél neki, mert az ilyen féregtöl az is kitellik hogy 2 családot tart, egyet hazájából egyet külföldön
2023. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van egy kis lakása, amit kiad, és veled ott találkozott.

Ami nekem szemét szúrt, hogy a családnêv ugyanaz, de a keresztnév más. Nincs esetleg (iker) testvére? Biztos, hogy ő van a képeken?

Egyébként mentsd le, nyomtasd ki, kérdezz rá. Látni fogod a reakcióját.

2023. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező? Mi derült ki azóta?
jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!