Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor az ember hogy viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor az ember hogy viselkedjen, közeledjen-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy kedves nő akivel munkahelyen ismerkedtem meg és mit az isten tinderen matcheltünk is...

Jól van kezdeményezek. Jól alakul tudunk beszélgetni stb és valamikor jövő héten találkozunk is... Viszont ő egyszer viszonozta a megkeresést mindig én nekem kellett írnom... nem tudom hogy felém érdektelen(amikor irogatunk ő is kérdez valamennyire) vagy csak játsza magát, nem tudom és már azt sem tudom hogy mit tegyek...


22/F


2022. júl. 10. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszélgess vele szóban 1-2 naponta, de ne dedós szinten irkálj percenként...akár.
2022. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő kéreti magát , de van aki csak érdektelen
2022. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# Alapjáraton jó ötlet de engem áthelyeztek szóval csak úgy nem tudok vele találkozni...


De nem is írok neki olyan sűrűn

Legutoljára csütörtökön írtam neki :D

2022. júl. 10. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon is lehet szóban beszélni, erre utaltam...
2022. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked fontosabb ,jobban fel vagy spanolva mint ő.

Nem kell görcsölni, találkozatok végre , és majd elválik merre meddig - lehet ő is így van vele

2022. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tènyleg, ti szoktatok a matchel telefonálni mielőtt nem volt még meg az első tali/randi?


Vagy csak nekem fura ez?

2022. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!