Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az az általános...

Miért van az az általános felfogás hogy akinek pénze van, az feljogosítva érezheti magát hogy ember alatti módon viselkedjen?

Figyelt kérdés
Egy kérdésem alatt gyakorlatilag az összes válaszoló elég egyöntetűen bizonygatta, hogy ez teljesen normális. Sőt még én vagyok minden rossz, hogy ezt valakin számon kérem.
2021. nov. 2. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Linkeld a kérdést.
2021. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom te irtad ki a kryptos kerdest es ami utan kocsog voltál a kommentekbe ki lettel oktatva most meg itt picsogsz :)
2021. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, fixen a kriptó kérdéses csávó az :D


A másik kérdése alá nemrég odaírta ezt:

Mert tényleg nagy titok hogy a társadalmunk nagy része plebejus prolikból áll. Nézd meg a kérdés alatti válaszokat is. Hiába, csinálhatnak száz meg ezer csilliárdot a kriptóból, akkor is csak ilyen alja veretős prolik maradnak, mint akik felveszik a hamis guccsi pulcsit, aztán abban feszengenek.

2021. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy értelmes a kérdésre szóló választ nem kaptam, csak fröcsögést az előző kérdésem miatt. Ezeket meg engedtessék meg, hogy ignoráljam, jelentsem.
2021. nov. 3. 07:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor az első három válasz miért nincs törölve? Miért csak az enyémet jelentgeted? Ráadásul úgy, hogy a másik kérdésednél én voltam az egyetlen az első oldalon aki válaszolt a kérdésre, ott a 10 válaszból 9 fröcsögés volt, mégis az egy relevánsat töröltetted
2021. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Moderátorokat kérdezd.
2021. nov. 3. 07:48
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdésre még mindig nem adott senki semmi kézzel fogható választ. Ne legyünk demagógok, és ne csináljunk úgy mintha ez nem lenne egy általános jelenség. A társadalom olyan morális mélységekben van, hogy gyakorlatilag a pedofílián meg a gyilkosságon kívül bárminek a morállal szembeni fölényét képesek igazolni egy köteg húszezres meglengetésével.
2021. nov. 3. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert igy dontott a tarsadalom tobbsege.
2021. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólást. Jogos, ezzel az állítással sajnos tényleg nem lehet vitatkozni.
2021. nov. 3. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!