Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez furcsa lenne nektek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez furcsa lenne nektek, vagy nem tulajdonítanátok neki nagy jelentőséget?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem olyan régen költöztünk össze, kb 1,5 hete. Ő úgy dolgozik, hogy hétfőtől szerdáig van az irodában és csütörtökön és pénteken otthonról dolgozik. Ma mikor hazaértem olyan fél 1 fele, a kanapén ülve telefonált ölében a géppel, de ahogy meglátott, rám mosolygott, felállt géppel a kezében, és bement a hálóba, egy olyan 10 perccel később jött ki, a telefon végét még pont hallottam.

“Rendben akkor hétfőn telefonálok. Köszönöm mégegyszer.” “Önnek is” (gondolom szép napot kívántak neki, vagy ilyesmi.) Letette a kanapéra a gépet, telefont. Akkor jött oda adott egy csókot, és akkor üdvözölt, aztán megebédeltünk. Majd ő visszatért a munkájához, én meg jöttem folytatni a bútor összeszerelést a fürdőben.

Ez a helyzet olyan furcsa volt, nem is tudom, hogy hogyan próbáljak ehhez illeszkedni. Mert ugye eddig mindig otthon dolgozott, de mostmár együtt lakunk, szóval nyilván ez ilyen lesz. 26F



jún. 27. 14:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te mit dolgozol, de hidd el, hogy ezek a megbeszélések a világ legunalmasabb dolgai tudnak lenni.
jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Titkolódzott? Mert a munka telefonját a szobában intézte? Nagyon izgalmasan hangzik. Mit mondjon róla? Én se számolok be a munkám részleteiről, őszintén szólva a férjemet sztem qrvára nem érdekli, kivel mit egyeztettem.
jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért titkolózás? Nálunk pl fel se merül hogy részletekbe menően elmeséljünk minden egyes momentumot az aznapi munkából. Persze ha volt valami vicces vagy meglepő vagy dühítő esemény akkor azt elmeséljük, de meg is őrülnék ha minden nap részletes beszámolót kellene tartanunk egymásnak az összes megbeszélésről/egyeztetésről. 😵‍💫
jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha munkaügyben telózok otthonról, én is kimegyek, a Kedvesem dettó. Mert akkor oda akar koncentrálni. Pedig még egy munkahelyen is dolgozunk. Nem kell mindenben rögtön rosszat látni.

40/N

jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha érdekel, kérdezd meg kivel beszélt. Szerintem nincs abban semmi, ha nem magyarázkodik minden telefonhívás után. Ennyire nem bízol benne? Miért?
jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj elefántot a bolhából.

Semmi furcsa nem volt abban, hogy félrevonult telefonálni. Én is mindig félrevonulok ilyenkor. Meg szerintem még elég sokan.

tegnapelőtt 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!