Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez furcsa lenne nektek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez furcsa lenne nektek, vagy nem tulajdonítanátok neki nagy jelentőséget?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem olyan régen költöztünk össze, kb 1,5 hete. Ő úgy dolgozik, hogy hétfőtől szerdáig van az irodában és csütörtökön és pénteken otthonról dolgozik. Ma mikor hazaértem olyan fél 1 fele, a kanapén ülve telefonált ölében a géppel, de ahogy meglátott, rám mosolygott, felállt géppel a kezében, és bement a hálóba, egy olyan 10 perccel később jött ki, a telefon végét még pont hallottam.

“Rendben akkor hétfőn telefonálok. Köszönöm mégegyszer.” “Önnek is” (gondolom szép napot kívántak neki, vagy ilyesmi.) Letette a kanapéra a gépet, telefont. Akkor jött oda adott egy csókot, és akkor üdvözölt, aztán megebédeltünk. Majd ő visszatért a munkájához, én meg jöttem folytatni a bútor összeszerelést a fürdőben.

Ez a helyzet olyan furcsa volt, nem is tudom, hogy hogyan próbáljak ehhez illeszkedni. Mert ugye eddig mindig otthon dolgozott, de mostmár együtt lakunk, szóval nyilván ez ilyen lesz. 26F



jún. 27. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi volt a fura? Gondolom egyrészt téges sem akart zavarni, másrészt meg lehet, hogy olyan munkával kapcsolatos meeting volt, ami privát.
jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Azt érteném furcsaságként, hogy "hiányzol".
jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt furcsa? Hogy együtt éltek és ott dolgozik? Jó reggelt.
jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Leírtál egy végtelenül hétköznapi szitut. Pontosan mi volt a fura?
jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem.
jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben az ég világon semmi furcsa nincs.


(én még ha a gyerekorvost hívom is elvonulok valahová, mert utálom ha valaki a közelemben van amikor telefonálok, gondolom munka közben is zavaró lehet)

jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ebben fura?
jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, olyan érzés volt mintha titkolózna. Nem azért mert elvonult, hanem mert amikor kijött nem mondott erről semmit, csak jött aranyosan megölelni-csókolni, kérdezte milyen napom volt, mondta hogy reggel még munka előtt főzött (én hajnalban mentem el dolgozni). Aztán igazából ebéd közben is csak arról mesélt, hogy beszélt egy barátnőjével, és hogy mi van a gyerekükkel, meg ilyenek. Meg persze kérdezte velem mi volt munkában.
jún. 27. 15:38
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom ki is tépné a haját, ha elkezdeném mesélni, mi volt a sprint review meetingeken. Szerintem túl sokat látsz bele a helyzetbe.
jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
A szeretőjével beszélt. Minden pénzem rátenném erre. F
jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!