Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyenkor mit lehet tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni, ha a párod furcsa dolgokat állít?

Figyelt kérdés

A párom néha elég érdekes tud lenni, mostanában..

Nem tudom, hogy lenéz-e vagy mi baja de írok pl: Utazunk..Vezeti az autómat és erre én megnyomok egy gombot a kocsiba( a fűtést kapcsoltam át, másik fokozatra)erre ő megszólal: ne nyomkod már, azt sem tudod mit nyomkodsz. :O

(Már,hogyne tudnám)

Majd, aznap este eszem a sütimet ,amin áfonya darabkák voltak, kérdeztem tőle hogy kér-e belőle van rajta áfonya is,erre ő: ez nem áfonya annak túl kicsi :O (okééé)

És még vannak ilyen furcsaságai, de amikor visszakérdezek, hogy akkor magyarázza már el ,hogy mi az,akkor nem tudja csak nem az vagy én vagyok a hülye valamihez. :D Én meg nem bírom ki ha valaki hüly.ségeket beszél és elkezdem a saját igazamat mondani, legutoljára így azon kaptam magam,hogy a párommal egy áfonyán veszekszünk..:D Te mit tennél ebben a helyzetben? Ha tisztában vagy valamivel,de a párod teljesen mást mond,azaz még te érzed hü..ének magad..


2022. nov. 2. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Párod buta ember, ráadásul még okoskodik is hozzá. Nekem egy ilyen nem lenne a barátom.....
2022. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Kisebbségi érzése van, ezért próbál téged lenyomni és hülyének beállítani. Én ezt biztosan nem hagynám szó nélkül. Vagyis én sem.
2022. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%

Hááát... valahogy máshogy tanulnék meg hozzáállni, mert valóban nincs értelme veszekedni ezen... szerintem ez dühfüggőség nála, muszáj konfliktust provokálnia. Exeivel tudsz beszélni?

Még ilyen enyhe foknál megoldás lehet, hogy nem veszed fel az eléd dobott kesztyűt.

Esetleg csak azt mondod: De.

:)

2022. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Az okos enged szamár szenved játékban te fogod a rövidebbet húzni, mert teljesen rámegy majd ez a játék a mentális egeszsegedre. Neked ez jó, hogy hülyének néz? Komolyan nem értem a többi not, hol kukazzak össze az ilyen alakokat…


24N

2022. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Hu amikor meg nekem akarta megmagyarázni egy volt pasim hogy a hajvégápoló olajtól kócolódik a hajam, és mi meg ezen veszekedtunk:D


Mikor tudhatná eleve, hogy minden olaj pont hogy súrlódást könnyít..


Meg olyanokon, hogy nem a bruttó bért kapjuk kézhez, hanem a nettót, és nem hitt nekem..(mellesleg pénzügyesként dolgozom)


Én ezt a volt barátomat kiismertem úgy, hogy ő IGENIS engem lenéz!

Számtalan egyéb más szituban is kiderült mikor az anyja előtt járat le kis senkinek és sorolhatnám.

Az egész kapcsolatban folyamatosan felettem állónak helyezte fel magát.

2022. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Elhajtani a retkes pitsába, hogy ott szórakozzon, lehetőleg az édesanyjával.

Hidd el, hogy vannak normális férfiak is. Tényleg vannak. Csak ha leragadsz a szemét mellett, akkor sose fogod megtalálni.

2022. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Kisebbségi érzése van, sikertelennek érzi magát, frusztrált talán, kompenzál.

Ha korábban -évekig - "normális" volt, érdemes vele elbeszélgetni, mitől fél, milyen problémák emésztik, milyen a jövőképe, van-e benne félelem a közös jövőtökkel kapcsolatban, stb.


(ez csak netes diagnosztika, szóval elképzelhető hogy semmi köze a valósághoz)

2022. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyenek a munkahelyen is ilyenek, nem csupán kapcsolatban. Állandoan azt várja a volt barátom, mikor nevezik már ki csopveznek a gyárban, mert ő aztán tud embereket irányítani(azt hiszi ennyi a csopvez dolga hogy ostorozni kell másokat.)
2022. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Vagy olyan buta, mint egy cipőtalp, vagy elmaradott, akár direkt csinálja, hogy felbosszantson, megalazzon, mert hogy 'még ezt sem tudod?' alapon.



Amúgy ne haragudj, de valamilyen szinten van igaza, hogy hülye vagy, de nem azért, hanem azért mert még vele vagy!

2022. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Csak javasolni tudom, hogy ne maradj olyan kapcsolatban, ahol a masik folyton verseng veled es le akar nyomni. Mert o eppen ezt teszi, ezert probal hulyenek beallitani. Soha nem is lesz jobb. Az ilyenek szoktak egy ido utan lecserelni egy fiatalabbra a feleseguket, mert a fiatal lanyoktol megkapjak az a feltetel nelkuli rajongast, ahogy felneznek ra, amit te nem tudsz megadni neki. O pedig ezt fogja keresni egesz eleteben. Nem jo parti az ilyen.
2022. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!