Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyenkor mit lehet tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni, ha a párod furcsa dolgokat állít?

Figyelt kérdés

A párom néha elég érdekes tud lenni, mostanában..

Nem tudom, hogy lenéz-e vagy mi baja de írok pl: Utazunk..Vezeti az autómat és erre én megnyomok egy gombot a kocsiba( a fűtést kapcsoltam át, másik fokozatra)erre ő megszólal: ne nyomkod már, azt sem tudod mit nyomkodsz. :O

(Már,hogyne tudnám)

Majd, aznap este eszem a sütimet ,amin áfonya darabkák voltak, kérdeztem tőle hogy kér-e belőle van rajta áfonya is,erre ő: ez nem áfonya annak túl kicsi :O (okééé)

És még vannak ilyen furcsaságai, de amikor visszakérdezek, hogy akkor magyarázza már el ,hogy mi az,akkor nem tudja csak nem az vagy én vagyok a hülye valamihez. :D Én meg nem bírom ki ha valaki hüly.ségeket beszél és elkezdem a saját igazamat mondani, legutoljára így azon kaptam magam,hogy a párommal egy áfonyán veszekszünk..:D Te mit tennél ebben a helyzetben? Ha tisztában vagy valamivel,de a párod teljesen mást mond,azaz még te érzed hü..ének magad..


2022. nov. 2. 14:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy-két ilyen esetet talán még megpróbálnám humorral kezelni, demonstrálva, hogy nem tud kibillenteni a lelki békémből, meg lehúzni az önértékelésemet - pl. az autós történetnél lehet, hogy azt mondtam volna, hogy "Persze, csak találomra nyomkodom a gombokat, bíztam benne, hogy előbb lesz meg a fűtés gombja, mint az, amelyik katapultál téged a vezető ülésből.", az áfonyásnál meg hosszasan megnéztem volna a süti tetejét egészen közelről, és felkiáltottam volna, hogy "Bakker, neked van igazad, benéztem, ez egy őszibarack.


Aztán ha nem kap észbe, akkor kb. a harmadik ilyen eset után szélnek ereszteném.

2022. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez kisebbségi komplexus, valamiért fusztrálod. Lehet amúgy okosabb vagy, vagy épp van valami nagy sikered, szerencse szériád, amire tudat alatt féltékeny.
2022. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez majd inkább nagyobb dolgokban lesz nagy probléma, amikor olyanokban lesz ellened amikor pont melléd kéne állnia.

Most csak kicsiben látszik meg.

2022. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Amikor a kocsim kuplungja leégett, csak beképzeltem magamnak, hogy bőg a motor, mert nem veszi a sebességet, egyébként meg semmihez nem értettem soha, mindenhez hülye voltam... Természetesen már nem vagyunk együtt. Neked is javaslom,hogy válj meg egy ilyen toxikus embertől..
2022. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kisebbségi komplexusát így vezeti le, rajtad. A barátnőm volt férje volt ilyen. Egy csekket nem tudott feladni (egy ilyen 15 éves történet), de a barátnőmet nyomta le mindig. Beiratkozott számviteli főiskolára munka mellett, hát Ő buta ahhoz, aminek. Persze elvégezte, később dolgozott is a szakmába. Azóta még 2 diplomát letett (külföldön ráadásul, ott él most), de egy normális, de másik férj mellett.
2022. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy miért vezeti a kocsid? Nem volt kedved, vagy el volt törve a karod vagy miért? Mert az vezessen akié a kocsi.
2022. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A párod szimplán okoskodik.


Én kihajítanám a fenébe, mert nem normális, és nem kéne olyan ember, aki miatt a mentális egészséges rámegy.

2022. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!