Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkérdőjelezheti a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdőjelezheti a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az ha a párod csinál vlmi megterhelőbbet rögtön panaszkodik másnap hogy fáj ez vagy az. De minden nap panaszkodik vlmi fájdalomra.


Eb úgy érzem ebből hogy a nehéz hosszabb helyzetekben nem tudnèk számítani rá..nem tudna a támaszom lenni.


jún. 23. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

"Amilyen virágot szakítasz, olyat szagolsz."

Bővebben: mérlegeld a párod tulajdonságait. Jó tulajdonságok egyik serpenyő, rosszak a másik. A végén ránézel a mérlegre és ha tetszik amit látsz, akkor vele maradsz, ha nem tetszik, akkor keresel olyan valakit, aki jobban megfelel az elvárásaidnak.

jún. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ilyenre nehéz férfiként tekinteni, az igaz. Viszont te is olyan vagy, mint egy bajba jutott hercegnő, aki arra vár, hogy majd a lovag megmenti. Egyedül nem boldogulsz, kell a támasz, aki segít és megvéd. Ez egy regényben jól hangzik, de a valóságban nem szokott működni, mivel nem lesztek egyenrangúak. Ő lesz a főnök, és el fog nyomni mindenben. Jobb esetben nem lesz bántalmazó kapcsolat, de ha nincs szerencséd....


Kivéve, ha elmúltatok 50. Akkor jobb, ha hozzászoksz. Korral jár.

jún. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a ferfi
jún. 24. 07:46
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Ebben az esetben kimondottan szánalmas, hogy fizikailag is támaszkodni akarsz a feleségedre, és nem csak lelkileg. Te egyébként mennyire vagy támasza, ha arról is az ugrik be, hogy veled mi lesz, ha ő van rosszul?

Azt, hogy te férfi lennél, szerintem megcáfolhatjuk.

jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy támaszkodjak bárhogy is ha a folyamatos panaszkodas van hogy fáj valami..
jún. 24. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem értem az összefüggést. Attól, hogy fáj valamilye, miért ne lehetne rá számítani?
jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert nyúlik állandóan és csak az megy h ez vagy az fáj
jún. 24. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert így érez. Te ezt mennyire veszed komolyan? Rád mennyire lehet számítani? Tényleg azt adod amire neki szüksége van? Mert nekem nem úgy tűnik.
jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azzal kezded, hogy "csinál valami megterhelőbbet". Persze, hogy ha nincs hozzászokva, akkor izomláza lesz, meg fáj. Viszont: miért ő csinálta, ha szerinted te vagy a férfi? Tehát nem elég, hogy a fizikailag megterhelő feladatot ő végzi, őkirálylánysága (ez TE vagy) azt is elvárja, hogy ezt fáradtság nélkül, könnyedén tegye.

Mucika, szerinted miért hiszik azt, mikor a kérdést olvassák, hogy te vagy a nő? Hát mért pont úgy viselkedsz, mint egy punci, aki nem tud férfiként tekinteni a díszbikájára, ha lihegés nélkül nem tudja egyedül elcipelni a kétajtós szekrényt. Aztán írj ki kérdést arról, hogy miért nem érzi magát melletted nőnek! Meg miért fingorászik úgy, mint egy proli pasas.

jún. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!