Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A mamahotelos pasik nem érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahotelos pasik nem érzik cikinek,hogy ők azok? És párválasztásnál sem hátrányos ez?

Figyelt kérdés
jún. 22. 18:28
1 2 3 4 5
 41/45 Timon-01 válasza:
A többi rosszabb a röhejnél...
jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Nem is, csak ezt már nem akartam! Ha például annak idején kibírtam volna exemet tovább és kisvárosba költöztem volna, attól még nem nézem le más életű embertársaimat! Ahogyan menő albérletben lakó lánybarátom sem néz le engem vagy bárkit és a gyerekek keresztapja lettem. Ha kibírtam volna exemet, akkor lett volna lehetőségem. De ez teljesen más bonyolult ügy volt. Helyzet kifilézve. :-)
jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Ja: köszönöm. :3
jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
45%
Különben semmilyen lehetőséggel nem rendelkező hajléktalan mégis más kategória és összehasonlíthatatlan a témában. Abszolút buta kifogás volt a lehurrogásra. De ezt zavarjuk el távolra...
jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Hehe, igen, ha sarokba szorítanak, akkor...


Ien a példa: rósz.

jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!