Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A mamahotelos pasik nem érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahotelos pasik nem érzik cikinek,hogy ők azok? És párválasztásnál sem hátrányos ez?

Figyelt kérdés
jún. 22. 18:28
1 2 3 4 5
 1/45 Noren1989 ***** válasza:
70%

Valós tapasztalatom nincs. Csak itt a gyk-n talàlkoztam mamahoteles ürgékkel.


Mondjuk azok naphosszat sírnak, 16 és 40év közt 🤫🤔😂

jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
25%
Eddig nem jutottam el soha hogy ez a kérdés előkerüljön.
jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
0%
Legalábbis addig nem hogy elmondjuk ki hol lakik
jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
36%

Ha valaki a párválasztás miatt érzi cikinek a mamahotelt az rég rossz.


Ezeknek az embereknek nincs igényük arra, hogy felelős, független felnőttként éljék az életüket. Egyszerűen nincsenek felkészülve egy kapcsolatra.

jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy érzik, szerintük ez tök normális, mert 200 éve is együtt lakott 10 ember egy házikóban és nem értik, most miért nem jó mama szobája mellett dugni, brühühü csúnyai mai nők😠🤡 (Van saját lakásom, nem akarok senkihez se becuccolni, mielőtt jönnének a haragos incelek.)
jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
41%
A kommentek is jól bizonyítják, az emberi butaság és rosszindulat kéz a kézben jár és határtalan.
jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
0%
2 és 3 vagyok miért lettem lepontozva?
jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor hazudjak vagy mit szeretnétek?
jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
48%
Vannak 50 felettiek is. Nagyon gáz, el sem tudom képzelni hogy mégis mit csinált egész életében egy ilyen.
jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
8%
Nagyjából mindenki olyan társat keres akivel megvan az összhang. Ezért egy mamahoteles nyilván nem kezdeményez egy olyan nőnél, akinek SAJÁT lakása van. Az albérlet meg saját tulajdonú lakást ne vegyétek egy kalap alá. Nálam az albérlet is hotelnek minősül, mert saját lakásom van. 1 éve én is mamahoteles voltam. Azóta saját lakásom van, de én sem kezdek olyan nőnél akinek nincs saját. Sokan szerintem azt is megirigyelnék amilyen lakásom van akinek saját lakása van. Új, lakóparki, minden extra. Egyedül a szomszédom kretén. Abból kettő is van. Ja és hitel elenyésző. Ahogy a bölcs mondás mondja: "A suszter maradjon a kaptafánál."
jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!