Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A mamahotelos pasik nem érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahotelos pasik nem érzik cikinek,hogy ők azok? És párválasztásnál sem hátrányos ez?

Figyelt kérdés
jún. 22. 18:28
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
92%
10: Ez azért abszolút butaság vagy csak előítéletesség kifordítása, mert alapvetően nem szabad előítélettel ismerkedni. Ilyet nem szabadna, hogy ezért nem és azért nem. Mellesleg az ilyen ön-piedesztál a taszító sok embernek. :P
jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
12%
Egyáltalán nem éreztem és nem érzem cikinek, amíg anyum főzött rám 33 éves koromig. Két oldala van az éremnek. Kényszerhelyzetben kellett rávenni magamat és elkezdhettem volna már korábban, viszont akkor teljesen egyedül sikerült hirtelenül. Senki nem segített a bajban. Egyszerűen ez van és így alakult, ebbe mást nem is kell belemagyarázni. Volt addig olyan kapcsolatom, ahol a másik fél volt idősebb. Más dolog, hogy ő is mamahoteles volt. A különbség az, hogy ő semmit sem volt képes tenni az életéért és kettőnkért. Nála az már tényleg gáz helyzetet ölt, mert nem lesz képes már senkivel semmire. Én azóta főzök magamra és páromra, exem azóta sem lépett ki a pöcegödörből. Illetve egyébként párom jött hozzám és anyumhoz, aki eléggé hosszú időn át lakott külön. Úgyhogy szerelem és közös élet normális módon semmit sem szab meg.
jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
10 jó AKINEK SAJAT LAKÁSA VAN. 5-ször leírtad egy mondatba😅
jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez a lényeg
jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
25%
14🤣🤣...
jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
33%

Velem az volt, hogy 30 lettem most és most lett saját lakásom pesten.


Ezt csak úgy tudtam elérni hogy minden keresetemet felére raktam a mama hotelben.


Rá is ment a kapcsolatom az exemmel, mert a lány nem értette hogy csak így tudom össze gyűjteni a pénzt. Miután kidobott 7 hónap múlva sikerült megvenni a lakást mert össze jött a pénz.


Ha albizok vele akkor most se lenne még meg a lakás.


Az összes korom beli albizik és láthatáron sincsen a saját lakás cél.


Sok lány ezt nem érti meg.


Megértem hogy nehéz úgy szexuális életet élni ha a másik szobában ott van anyuci. Tudom de hát ez van a mai ingatlan piacon ha nem vagy kimagasló keresetű.

jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
22%
De, annak érzem. Ezért épp azon vagyok, hogy elköltözzek. A mai ingatlanárak mellett csak 20 év hitellel lenne lehetőségem saját ingatlanra, amibe azért nem szívesen ugranék bele. Hitel nélkül egy rozoga, vidéki 50 éves kádár kockát vehetnék, de ez nem sokat mozdítana előre a párválasztási esélyeimen.
jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
48%

Vérciki ha egy felnőtt emberre a mama főz.

Anyu tartson el 18 éves korodig, utána tudsz már pénzt keresni suli, egyetem mellett is, ultragáz ha egy pasi gyerekstátuszban marad…..

jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem
jún. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
61%
Egytől egyig mindenki le lett pontozva, ez sokat elárul a valóságról...
jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!