Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A mamahotelos pasik nem érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahotelos pasik nem érzik cikinek,hogy ők azok? És párválasztásnál sem hátrányos ez?

Figyelt kérdés
jún. 22. 18:28
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
54%
#18 vérciki szerintem te vagy. Patthelyzet.
jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
42%

21

Pedig igaza van.

jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
49%

Megnézném hány nő koccol le 18 évesen. Az méginkább érdekelne, hogy akár 10 év alatt albérlet mellett mire jutott saját ingatlan vásárlással.

Realitás: Max annyit félretett, hogy vegyen magának egy 20 éves autót, mert a saját ingatlanról szőtt álmait rég feladta. *Tapsvihar... Akinek nincs saját lakása az hajléktalan.

jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
29%
21-esnek van igaza.
jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
44%

23

Nem 18 évesen, nyilván, de aki 25 felett szülőkkel lakik az egy éretlen lúzer.

jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
17%
Akkor engem miért nem tartott annak senki soha? Akik fele pedig élt önálló életet már. Ez egy sötét mentalitás.
jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

26+

Egyrészről nem volt rá lehetőségem sokáig és nem volt rá ember, ez tény. Egyedül tényleg rettentően nehéz. Másrészről semmi értelme nem volt és nem is lenne. Ettől függetlenül gyerekkoromtól kezdve koromtól érettebb voltam, csak ez a rész így alakult ki. Szép nagy helyem van, enyém a nagyobb hely, egyéb bizonyos okokból - maradásommal és akkori exem miatt gondolkodva - 28 évesen félig rám lett írva a lakás. Tulajdonképpen félig rendelkezek lakással. Más történet, hogy exem nem került ide és ő volt tehetetlenebb kettőnk közül. De most párom itt él. Ezzel arra lehet rávilágítani, hogy a helyzetek nem fehérek és nem feketék. Pláne ismeretlenül!

Úgy gondolom, hogy senki sem várhatja ezt el és nem állhat így a másikhoz.

jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

26

Én annak tartalak, és máris megdőlt az elmélet.

jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy meg már hogyne várhatnám el a páromtól az önálló, felnőtt életet, amikor én 22 éves korom óta szülői segítség nélkül fenntartom magam. (És nem, nem kaptam lakást.)

Az ember nem akar magánál életképtelenebb embert...

jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
28: Csakhogy ez itt így trollkodás és visszadől. :D :D
jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!