Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meddig volnátok képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig volnátok képesek együtt élni valakivel, egy ezer éves házban, úgy, hogy nem történik felújítás éveken keresztül?

Figyelt kérdés
Melyiket tartanátok fontosabbnak? A szerelmet, hogy azzal élhettek, akit szerettek, vagy azt,hogy egy ronda kinézetű, öreg, leélt viskóban kell lakni, ami kb a második világháború után épült nem sokkal, és még csak nem is tégla? Csúnya környéken?
jún. 15. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözés nem opció?
jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Apám tanított arra hogy soha ne vegyek lepukkant vagy újítandó vagy átalakítandó kecót ha felnövök. Tengeteg ido energia meg soha nincs vége csakis készet vegyek inkább gyűjtsek össze.
jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*renegeteg
jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel állandó feszültség lenne abból, hogy nem akarok ott lakni szép lassan megkopna a szerelem, szeretet. Addig laknék ott, amíg úgy nem érzem, hogy kész vagyok lépni. Hogy ez pontosan mennyi idő, nem tudom, de egy ilyen helyzet felemészti a kapcsolatot, ha esély sincs közösen tenni ellene, viszont egyénileg élhetnél jól, normális körülmények között.
jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

2.


Mondjuk remélhetőleg "a fater" volt olyan rendes, hogy elmondja, hogy egy teljesen újépítésű lakás/ház ára a "magas" és a "nagyon magas" között van félúton. Abban igaza van, hogy a régivel csak a baj lesz, akkor egyszerűbb újat venni, de lehet, hogy van akinek nincs +40 milliója egy vadiújra.

jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj, #2 tökre nem akarlak bántani, de ez a rengeteg kifogott rajtad😊
jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig ha nem muszáj, újépítésű normális lakásban élek, lehet ide költözni, ha eljutunk addig, adja el a romhalmazát vagy adja ki, nekem mindegy. Én nem mennék oda. Ha nem lenne sajátom, akkor sem, akkor is adja ki és inkább albérletezzünk akkor.
jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Bármeddig. Nagyon gyakori ez ma már.
jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semeddig. Hogyne, aztán egyik éjjel rám szakad a tető :D
jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!