Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom vett egy lakást. Bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vett egy lakást. Bele kellene adnom a felújításba?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt, mindketten otthon lakunk még a szüleinknél, kb fél éve vett egy lakást úgy hogy az én nevem egyértelműen nem szerepel sehol mivel se nem adtam bele se nem vagyunk házasok. Ezt a lakást kiadta albérletbe majd most az a terve hogy hamarosan kirakja őket és nekikezd a felújításnak. Szokott kérdezni olyanokat hogy milyen legyen a csempe, kád vagy zuhanyzó legyen de mindig azt válaszolom rá hogy ez az ő döntése az ő lakása nekem igazából semmi közöm nincs hozzá. Majd ha a konyha jön szóba akkor már az van hogy azt én állom. De miért is? Nekem kellene állnom? Adnom kellene a felújításba úgy hogy sehol nem szerepel a nevem? És ha összeköltözünk majd pár hónap múlva kiderül hogy nem megy nekünk az együtt élés akkor mi lesz? Én pakolok ő marad mivel az ő lakása úgy hogy félig én újítottam fel? Nem tudom mit kellene tennem
2021. dec. 1. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem kell tenned.
2021. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék bele a felújítási költségekbe. Az ő lakása. Ha már te is ott fogsz lakni, akkor meg lehet beszélni hogy osztjátok fel a rezsit,kaját stb közös kiadásokat.
2021. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Akkor adnék bele, ha együtt élnénk a lakásban.
2021. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha komolyan terveztek akkor adj bele, de írjatok róla papírt, hogy te x forintot adtál a felújításba, neked az szakítás esetén visszajár. Ha te veszel valamit, akkor a számla a te nevedre szóljon és rakd el oda ahol biztos meg lesz 10 év múlva is.
2021. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Akkor adnék bele, ha a befektetésemnek megfelelő összegű tulajdoni hányadot kapok. VAGY megveszem azokat a mozdítható bútorokat, amiket szakítás esetén vihetek magammal.
2021. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell beleadnod. Lepapírozgathatjátok, hogy mit fizettél, de megéri a sok év bíróságra járkálás? Magyarázd el neki hogy nem adsz bele, mert az övé. Ha x tulajdoni hányadot átruház neked, akkor beszállsz a felújításba. Ezzel tuti elhallgattatod.
2021. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Miért sajnálod a párodtól a pénzt? Együtt vagytok és boldogok vagytok, akkor nem értem mire ez a kérdés.

Amúgy meg miért készülsz máris a szakításra?

Megjátszott, kamu kapcsolatban vagytok.

2021. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2%
Ne adj bele, de én simán kiverném belőled a rezsit+albérletet, ha odatolnád a valagad.
2021. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, ha egy pasi cuccol oda a nő házába akkor azzal jönnek a kommentelők hogy "sohhhha nem kérnék lakhatási díjat/rezsi hozzájárulást a szerelmemtől"

"miért fizetnék, ha nem albi" stb stb

Jó hogy nem már alap, hogy a nő házat tesz makk marci s3gge alá. Bezzeg ha a nő cuccol a pasihoz akkor alap, hogy a nő fizet.

2021. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem! Nem kell beleadnod! Vagy ha adsz, akkor kérd, hogy papirozzátok le!
2021. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!