Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivel lehet boldoggá tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet boldoggá tenni egy férfit a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elég nehezen tudom kimutatni az érzéseimet, és ezen próbálok javítani, mivel lehet boldoggá tenni a férfit ha együtt élünk, és mivel ha nem?
jún. 2. 13:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%
7 - Nagyon sokra becsül téged a férjed 🤣🤣🤣
jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Sok és változatos szex, jó kaják.
jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
42%

Az a baj, hogy tényleg így működnek, 10-es 😔 Lehet, hogy van néhány kivétel, de nem azokba fogunk belefutni nagy valószínűséggel, szóval fölösleges is felhozni őket.

Olvastam itt nagyon találó megfogalmazást: pótanyát extrával. Vagy cselédet és prostit otthonra ingyen. Ezt keresik. Kérdező, ezt kell tehát hoznod minél magasabb színvonalon. Ha van kedved... Szerintem ennél tényleg jobb az egyedüllét is 😕

jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
13 - Szerintem is maradj egyedül, te is jobban jársz, meg a pasik is nélküled.
jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
13, hát ez szomorú. Én próbálok nyitott lenni, és nem beleesni ebbe a "minden férfi egyforma (szar)" gondolkodásba, mert valamiért a szar pasik próbálják a normálisakat is lehúzni, de egyre nehezebb.
jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

7-es válaszoló vagyok.


Látom, valakinek nem ment àt a poén. A férjem is viccnek szánta, mert nyilván nem csak ez kell a boldogsághoz. De cukik vagytok, hogy ennyiből le tudjátok szűrni, hogy mennyire becsül meg engem a férjem.😅

jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%
16 - Le tudjuk, igen. Ingyen szakács és prosti vagy neki, nem több.
jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%

Jaj istenkém, most őszintén... Egy férfinak akinek van lakása, kocsija, pénze, barátai és munkája, mi a tököm kellene még a jó szexen és a finom kaján kívül?


A gyerek érkezésével nyilván bonyolódik a helyzet, de alapvetően nem nehéz egy férfit kielégíteni. Csak egyszerűen van olyan nő aki ezt se tudja megugrani mert cérnakesztyűvel fogja meg a farkat.


Ugyanez igaz egy nőre is. Egy egészséges lelkivilágú, dolgozó, önálló nőnek sincs szüksége rá hogy a férfi elvigye az autóját szerelőhöz vagy megtankolja a kocsit, mert 60 IQ fölött bárki meg tudja ezt csinálni.


Attól még szeretem a párom és ő is engem, de nem két fél vagyunk akiknek szüksége van a másikra, hanem két egész akik együtt még erősebbek.

jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%

"Jaj istenkém, most őszintén... Egy férfinak akinek van lakása, kocsija, pénze, barátai és munkája, mi a tököm kellene még a jó szexen és a finom kaján kívül?"


Szerelem, és annak minden hozadéka? Vagy ez manapság túl nagy elvárás, és csak a baszás miatt van együtt egy pasas bárkivel?

jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hagyjuk, 17-es. Vicc volt, poén, nem gondoltam komolyan. Még írtam is, hogy viccet félretéve.😅 Nem gondoltam, hogy ennyire be fog téged triggerelni ez, de hát na. Nem mindenkinek van humora. Neked nincsen semennyi sem, ez egyértelmű.😅 Nem vagyok sem szakács, sem prosti amúgy sem. De azért köszönöm eme csodálatos jelzőket, főleg az utóbbit. Mennyi rosszindulatú keserű ember van. Ez olyan szomorú!☹️
jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!