Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivel lehet boldoggá tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet boldoggá tenni egy férfit a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elég nehezen tudom kimutatni az érzéseimet, és ezen próbálok javítani, mivel lehet boldoggá tenni a férfit ha együtt élünk, és mivel ha nem?
jún. 2. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Férfi és helyzetfüggő.
jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Na vajon...?
jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Tudod mit mondott erre a párom? Te vagy a nő, neked kellene tudnod, mivel tehetnél boldoggá. Nekem meg azt mondta, ő nem gondolatolvasó, nem fogja kitalálni, hogy mit szeretnék, mire vágyom, szóval mondjam meg neki. Na akkor igazodj ki a férfiakon, mert szerintem én sem vagyok gondolatolvasó. :D
jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Változatos szexuális élettel,a normál szexen túl legyen sok orál,még több anál,ezeken felül pedig lehet színesíteni a dolgokat fülszexszel,lábfétises dolgokal meg mehetnek nyugodtan a pisis-kakis,pelenkázgatós dolgok,plusz szerepjátékok úgymint prosti-kliens,orvos-beteg,apa-lánya,anya-fia,ilyesmik.
jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
szexel és utána hagyd békén
jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy neki mi fontos egy párkapcsolatban, így kedvében tudsz majd járni.
jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Férjem egyszer azt mondta, hogy a férfiak egyszerűek, mert a boldogsághoz elég a tele has, üres zacsi.😅 Viccen kívül, főzz finomakat, hallgasd meg, beszélgessetek jót, szexeljetek jókat stb. De, ha minden klappol akkor ezen nem kell gondolkodni sem, mert minden jön magától. Ha meg nem jön, akkor elgondolkodtató, mert lehet, hogy nem illetek össze.
jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%

"Elég nehezen tudom kimutatni az érzéseimet"

Gondolod, hogy érdeklik az érzéseid?

jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Rendszeres gátlástalan pupukával.
jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Férjem egyszer azt mondta, hogy a férfiak egyszerűek, mert a boldogsághoz elég a tele has, üres zacsi"


Soha nem értem, hogy a férfiak egy kollektív massza, hogy mindegyik tudja, mit gondol a másik, vagy olyan kis butusok, hogy azt hiszik, a kuki miatt mindenben közösek a többi kukissal? Tehát azt úgy tök gáz kimondani, hogy "engem csak az érdekel, hogy etess meg leszopj", de ha kiterjeszti minden férfira, akkor nem akkora bűn.

jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!