Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a megoldas akkor, ha csal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldas akkor, ha csal a pasid (mindenkivel is), de nem tudod kidobni?

Figyelt kérdés
Azert nem, mert kozos a berlemenyunk es eselyem sincs egyedul a sajat anyagi lehetosegeim menten masikat talalni. Tovabbi kerdeseket vet fel, hogy a bongeszojet atnezve (bocs, de nem volt szex koztunk 4 honapja es ekkor gyanus lett a dolog) az derult ki, hogy kb akkor is hazudik, ha mozog a szaja. Empatia nulla, en lettem a hibas, amiert hazudott, ami sokkal ijesztobb, mint a megcsalas maga. Ovatos vagyok, mert olyan szinten nem izgatja semmi a jovojevel, jelenjevel kapcsolatban, ami nekem szociopata gyanus. Mivel kulonkoltozni nem tudok, probalom a sajat nezopontomat atvarialni, es az mar rendben van, hogy undorodom tole, de en kozonyos szeretnek lenni, mert ha haragszom vagy duhos vagyok, az csak engem mergez. Mar jobban vagyok, de meg mindig depis, aminek leginkabb az az oka, hogy "hogy lehettem ennyire hulye?" 35/N, nincs gyerek.

#közöny #empatiahiany
ápr. 14. 14:23
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Magasan funkcionalo ertelmisegi ember-es tessek, ilyen is van: egy noi biciklit is meg.dgna, es azt lattam, ilyen volt elottem is.
ápr. 14. 14:28
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Szoba bérlés, barátnővel vagy idegennel, munkásszálló, hotel munka külföldön (szobaasszony pl). Balaton mellett most biztos lenne munka szállással, abból meg már tudsz félretenni. Vagy hajós munkák külföldön.

Ilyen körülmények között semmi esetre sem maradnék. Inkább kihasználták, hogy semmi se köt röghöz, aztán egy hátizsákkal irány a nagyvilág szerencsét próbálni.

ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Noren1989 ***** válasza:
72%
Ha ez nem sérti annyira a büszkeséged, h pikkpakk elpuceràlj, akkor még effektíve hàzassàg is lehet...
ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
91%
Márpedig kénytelen leszel találni valami mást. Ha ő dob ki akkor is menned kéne valahova.
ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
92%

És milyen opciód van arra az esetre ha ő dob ki téged?

Értem hogy te azért nem dobod ki mert nem tudsz egyedül albérletet fizetni. De mi van akkor ha ő gondol egyet és nem kér többet belőled? Akkor az utcára kerülsz?

Vagy hol élnél ha soha nem ismerted volna meg őt? Akkor sem laknál gondolom a híd alatt. Ez a "nincs hová mennem ezért tűrnöm kell" attitűd csak a meleg sz*rban való ücsörgésnek kedvez. Mert az könnyebb mint intézni valamilyen szállást új lakótársakkal, szülőknél, barátoknál stb.

ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj el keresni valami alternatív szálláslehetőséget, aztán kidobod majd, amikor találsz...
ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
90%
Megvárhatod azt is ennyi erővel hogy nőket fog felhurcolni. Te tudod.
ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Nem tud kidobni, mert a lakast en berlem, es eleve kulfoldon vagyok, ahol a hatalyos szabalyok alapjan 2 honap felmondast kovetoen tudom kidobni. Az tortent menet kozben, hogy beteg lettem -semmi extra, csak egy bordatores- es o erre fogta a mellekeffenteseket, beszelgetni nem tudunk, keruli a mely temakat, es noha csak egy bordatoresem volt, arrol kezdett totalis kozonnyel beszelni, hogy tudom-e, mik a vonatkozo szabalyok arra az esetre, ha en meghalnek. Ijeszto volt. Bocs kedves valaszolok, en nem pontozok le senkit, ha ez szamit, de az aldozathibaztato v nem adekvat valaszokat figyelmen kivul hagyom. Koszi elore is.
ápr. 14. 14:34
 9/48 anonim ***** válasza:
87%
hazaköltözés a szülőkhöz, rokonokhoz, baráthoz-barátnőhöz, keresni kell lakótársat, szobát bérelni, stb.
ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Javitok: "tudom-e, mik a vonatkozo szabalyok a LAKASBERLESERE vonatkozoan, ha en meghalnek"
ápr. 14. 14:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!