Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözésnél hogy vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözésnél hogy vegyem rá a barátomat, h ne hozzon tárgyat?

Figyelt kérdés

A barátom hozzám költözne, en évek óta egyedül élek.(5éve) és borzasztóan utálom a tárgyakat, velem ellentétben ő imádja. Egy gyertya ide, egy váza művirággal, egy kerámia bizbasz, sport eseményekről a jegyek/karkotők, labdák.

Nem tudom elviselni, ha kapok is valakitől eladom ha nem tudom kidobom.


Mindenem szekrényben van, specifikusan, vagy dobozban. Dísztárgyak ,lakásdekor cuccaim nincsenek és nem is akarok! Összesen egy viharlámpám, meg ^Csehszlovákiából^. Ha elmegyek valahova nyaralni, akkor souvenir gyanánt használati tárgyat hozok.


Viszont mostanában gyakrabban alszik nálam, felmerült, h ide is költözne, de ezzel egyetemben megszaporodtak a vackok is a lakásban. Próbáltam neki elmondani, de h ez mennyire zavar, de nem jártam sikerrel, szinte mindig hoz valamit, de a legrosszabb h adja mintha ajándék lenne. Kicsit zsarolásnak érzem, de mégis mit kezdjek egy kerámia aplakával amibe ékszert lehetne tenni?!


Kérlek segítsetek, már szinte nem is akarom h ide költözzön!



Mind a2en egyetemisták vagyunk, én 25, ő 24. A lakás 54m2. 1,5 éve vagyunk együtt.


2023. febr. 18. 09:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, kérdező?
2023. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Azóta az élet össze sodort egy másik sráccal, jól kijövünk, ide költözött, nagyon szereti a virágokat, amik kezdetben zavartak de természetesen el mint a kacatok. És beszereztünk egy polcot amin kacatok vannak, közösek. De mégis hasznosak, és mind alkalmas virág tárolására. Szinte egy bolt beköltözött a lakásomba. De a legjobb h önmagától letölti öntözni gondozza, nem nekem adott feladatot. Így egy kompromisszummal megoldottuk. Remelem ez az idill megmarad
máj. 29. 23:42
 23/25 anonim ***** válasza:
39%
Alapvetően is azt akartam mondani, hogy valami baj van fejben és túlreagálva igazságtalanul zavartad el csórót. Most pedig kiderült, hogy az úh embertől ugyanazokat a dolgokat elfogadod. Úgyhogy valójában nem is a kacatok bántottak, az embert nem akarta a lelked. De ugyanoda térünk vissza, hogy igazságtalan voltál vele. Hiába van új pár, ez az igazság járna neki.
máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
masnak megengeded a kacatokat.. tiszta gaz..
máj. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Lehet nem írtam le jól. De a kacatok minden esetben virágcserepek,kaspók, virágokkal. Nem dekor tárgyak, nem kerámia gipsz vagy egyéb izék abból továbbra sincs egy sem. A kacatos polcon pedig a csipesz, metszőoló permetező és egyéb virág gondozás hoz kellő cuccok vannak. Azért közös, mert mindet egy egy nyaralás alatt szerettük be. Bárhol járunk veszünk egy növényt. Télen próbálkozott Betlehemmel… de januárban vissza vittük a boltba, mint nem kellő ajándékot.
máj. 31. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!