Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan férfi akit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit ha arcon ütött a barátnője, joggal, Ő visszaadta a pofont?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 BetyarKoala válasza:
66%
Ha a nők egyenjogúságot akarnak, akkor vállalják az ezzel járó következmènyeket.
2021. okt. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
#48. Hát, mivel támadóként a kezdeményező fél te vagy, így neked hamarabb fogynak el a kezeid, ugyanis nekem is van még egy. De amúgy mi a fene bajod van neked? Leírtam egy múltban történt szitut, amihez az égvilágon semmi közöd nincsen. Amúgy a körítés annyi, hogy idegen helyen elmentem boltba és eltévedtem, így a szállásra 10 perccel később értem vissza, mint gondoltam, a csaj meg "halálra aggódta magát". Én meg ezért nem gondoltam kapni egyet, elvégre nem a neveletlen hülye gyereke voltam, hozzáteszem a tiéd sem vagyok, szóval írd le mi a konkrét bajod a #17-es válaszommal vagy menjél, aztán ütögesd, aki hagyja.
2021. okt. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Visszakézből kapna egyet.
2021. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
35%
Vigyázzatok! Ha vissza adod a pofont dühből és jó kondiban vagy az bizony töréssel is járhat! Nem biztos, hogy ezt akarnád. Talán gyorsan eljárt a menyecske keze, de azért ne tegyük tönkre, inkább egy jó szexel béküljenek ki.
2021. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Ki kell rakni, hátha talál magának olyat, aki összetöri, mint a ropit és elvégzi a munkát, amit a szüleinek kellett volna.
2021. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

Egyik félnek sincs joga fizikai erőszakot alkalmazni lásd.pl: Pofozkodni.

Legyen az nő vagy férfi aki kezdeményez, legyen tisztában azzal, hogy vissza is kaphatja.

Nyilván nem veri meg az ember a párját nem erről van szó.

2021. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

52

Ne verd magad a düddi ötletedre, szerencséd volt, hogy a nőd velem ellentétben fotelforradalmár tarhonyamariska.

2021. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Oké, de mi az a "düddi"?
2021. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ép értelmű, a düddő becézése.
2021. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Micsoda indulatokat korbácsolt ez a kérdés! Amyjo, te valami amazon vagy? Vagy miért érzed szükségét a höbörgésnek? Mi volt a bajod azzal, hogy megfogta a kezét? Inkább ütötte volna meg? Hogy a feltett kérdésre válaszoljak, sajnos igen, reflexből vissza ütöttem egy ilyen váratlan pofonnál. Ő jogosnak gondolta, én nem gondolom annak. Ettől függetlenül, mivel nem számítottam rá, tényleg reflexből ütöttem vissza, szerencsére nem az arcára és nem nagyot, mert ahogy meglendűlt a kezem, észbe kaptam. Ő így is nehezményezte, de aztán megértette, hogy én ilyen vagyok, ha váratlanul megütnek, automatikusan vissza ütök.
2021. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!