Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan férfi akit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit ha arcon ütött a barátnője, joggal, Ő visszaadta a pofont?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%
Hat nagyon el vagy tevedve, ha azt gondolod, hogy a nonek joga van pofon utni a ferfit hazugsag miatt. 42F
2021. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%
#6 mivan? Nem azért nem pofozkodunk m úgyse fáj neki annyira hanem azért mert civilizálatlan viselkedés konfliktust így rendezni. Egyszerűen proli dolog. Adni se jogos és visszaadni se.
2021. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jogos arculütés.


N

2021. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pofon "Béla, maga gazember!" felkiáltással kísérve utoljára az 1940-es években volt divat, és általában lánykérés követte. 😆
2021. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam a válaszokra még ha a 10-es válaszoló gerinctelennek is titulál, de érdekes, hogy a "B" verzió senkinek sem jutott eszébe, itt főleg a férfiakra gondolok ! Mert van másik verzió is az ilyen esetekre. Persze nem úgy gondoltam, hogy két agresszív ember áll egymással szemben. De különben a hazugság is számomra elfogadhatatlan ! De ha van egy ilyen eset gondolkodjatok mi lehet a másik variáció !
2021. okt. 7. 11:09
 16/66 anonim ***** válasza:
75%
azért nem mind1 hogy egy 80-120 kilós sóz arcon vagy egy törékeny virágszál .
2021. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
95%
Én annak idején elkaptam a kezét és mondtam, hogy máshogy rendezzük a konfliktusainkat, mert így csak azt érjük el, hogy mindig nekem lesz igazam.😃
2021. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
100%
15 Ezt a fajta gondolkodást/viselkedést tartom gerinctelennek, mert ez teljes mértékben az.Azt nem lehet tudni, hogy te komolyan kérdezed-e ezt, mert egyetértesz a helyzettel, vagy csak úgy feltetted a kérdést.Amennyiben szerinted normális és jogos az, hogy egy nő büntetlenül pofozkodjon a gyengeségére hivatkozva, úgy igen.Akkor téged is gerinctelennek neveztelek.
2021. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%

#16. De rohadtul az, mivel ezügyben a vita már elvi. A standard meg az, hogy senki nem üt senkit.

Ha safarizni mész, ott pofozgatod a vizilovat vagy p*csán rúgod az oroszlánt? És ha nem, akkor miért nem?

2021. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
15 Talán a másik opció az lehet, hogy feljelenti bántalmazásért, a rendőrök pedig kiröhögik a BÁNTALMAZOTTAT, mondván ha egy nő bántotta, akkor úgy járt.Ezt akartad hallani?Nagyon szomorú.
2021. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!