Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan férfi akit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit ha arcon ütött a barátnője, joggal, Ő visszaadta a pofont?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
A szituációban éreznek kettősmércét és ezen felment a savuk.
2021. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
De jó, hogy engem küldtek volna pszichiáterhez amikor egy szimpla témáról beszéltem ! És nem gyilkosság nem verekedés stb. Látszik, hogy az embereknek az idegeik elég rossz állapotban vannak !
2021. okt. 7. 13:24
 43/66 anonim ***** válasza:
100%

"amikor egy szimpla témáról beszéltem "


Az úgy szólt volna, hogy kiahagyod a kérdésből a "joggal" szót, de mivel beleírtad, ez azt mutatja, hogy szerinted van joggal pofon. Na erre válaszolt mindenki.

2021. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Attól még agresszívan reagáltak !
2021. okt. 7. 16:07
 45/66 anonim ***** válasza:
100%
Mondja az, aki szerint van "joggal" pofon
2021. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lehet, hogy a brazil szappanoperákban meg a cigánysoron így intézik, de 70 IQ fölött nincs pofozkodás.

De: Szerinted eljutott addig a pasi, hogy "jogosan" felpofozd. Ilyenkor ez milyen érzelem, szerinted? Szerintem harag és gyűlölet. Valószínűleg a férfi se épp nyugodt, mire egy veszekedés eddig fajul.

Az meg már egy beteg elme szüleménye, hogy a szituban bármi izgató lehet, és reális egy pofont egy csókkal viszonozni.

Megint más egy kis szerepjáték az ágyban, BDSM-be egy pofon is belefér. De ott mindketten erre a mozira vettek jegyet, beleegyeztek, ezt tartják izgatónak, és nem veszekednek előtte.

Baj van a toronyban, ha te egy pofozkodás után csókot vársz. Épelméjű férfi nem üt vissza, csak rád csukja az ajtót. Végleg.


A kis pofonról annyit, hogy játék közben rúgott fülön a 102 cm magas, 14 kg-os lányom, és rendesen belecsengett. Áltathatod magad, hogy meg se érzi, és nem fáj. De, fáj.

2021. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%
A 28. kommentedre: Ilyen csak török szappanoperákban létezik :D :D Vagy túl sok romantikus ponyvaregényt olvasol :D :D
2021. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
29%
39, én meg szétütnélek a másik kezemmel, tudod, kettő van belőle, bal ésjobb.
2021. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

A pofon nem volt jogos és azonnal visszaadtam a páromnak.

Nem ütök nőket, de ők sem üthetnek engem.

2021. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim válasza:
100%
Az pofozkodjon aki viszza is meri kapni!
2021. okt. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!