Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan férfi akit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit ha arcon ütött a barátnője, joggal, Ő visszaadta a pofont?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%
#28. (Lejött amúgy, hogy elméleti.) A csaj ennyi erővel miért nem csókolgat inkább pofozkodás helyett? Az meg a másik, hogy ha elönti éppen a mónikasó az agyát, akkor majd pont attól nyugszik meg, hogy csókolgatja, akit épp az imént vágott pofán vélelme szerint jogosan. Ez melyik ponyvaregény kérdező?
2021. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
100%
#30. És te miért akarnál felpofozni?
2021. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Tudom itt a hazugságot mondtam, hogy amiatt, de nem pofoztam senkit soha. De számomra amikor egy gyenge nő üt meg egy férfit, aki meg sem érzi szinte, van benne valami izgató, ha az erősebbik nem inkább erre tereli a belső energiát, hogy finoman lefogja a nő kezét és inkább megcsókolja. Mondjuk én nem vagyok verekedős és szerintem meg sem érezné egy férfi ha megütném, vagyis alig érezné meg.
2021. okt. 7. 12:12
 34/66 anonim ***** válasza:
93%
Tudod kerdezo egy bizonyos szinvonal felett nem pofozkodassal rendezzuk a felmerulo problemakat...
2021. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
100%

"mi lehet a másik variáció, hogy két ember és főleg a férfiakra gondolok, csillapítsa a nőben felgyűlt haragot?"


Az, hogy tudod kezelni az indulataid. Ha nem, kérj szakembertől segítséget. Nő és férfi is.

2021. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
32%
30, nem akarnék, csak akinek írtam, kicsit el volt tévedve dolgokkal kapcsolatban.
2021. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy véletlen pofon. Olyan van hogy nincs kezelve mentálisan pedig rászorulna.
2021. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
28%

NŐT NEM ÜTÜNK!!! SOHA!

Ha egy Nő lekeverne egy pofont, akkor tovabbálnnék, de soha nem ütnék vissza! Gyáva féreg vagy

2021. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
28%
#36. Pedig enyém a #17-es válasz. Aki megfogta a csaj kezét.
2021. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
17-es, azt hiszem Te meg a 38-as volt akik finoman reagáltak erre az egyszerű kérdésre ! Micsoda negatív energiákat szabadítottam fel pusztán egy állítólagos pofonnal kapcsolatban ! Túl sok az agresszió ! Neked Pusza !
2021. okt. 7. 12:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!