Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom megsértődött ram,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megsértődött ram, szerintem nincs igaza. Nem kellett volna beszólnom a sógoromnak?

Figyelt kérdés

Elég sokszor vigyázunk sogoromék kiskutyájára. Ami nem lenne gond, de szinte mindig nekünk kell érte menni. Megpedig oda-vissza majd' 300 km


Augusztus 20-an pesten jartunk, anyosnal, sogoromekkal is beszeltunk (ok is pesten laknak)


Tudtak, hogy aznap haza is jövünk. Erre másnap felhívnak, hogy menjünk mar el a kutyusert, mert ok elutaznak par napra


Mivel mar volt aznapra programunk merges voltam es beszoltam neki, hogy ez eszébe juthatott volna, mar elozo nap is, akkor most nem kellenne oda-vissza kocsikazassal tölteni az időt es ugye benzinnel is spóroltunk volna.


Mondta, hogy kifizeti a benzint es valóban adott is 10 ezer forintot, amit en el is vettem.


A párom szerint bunkó vagyok. (A párom amúgy imádja a kiskutyát, ezért őrül neki, ha vigyázhat rá, es tényleg aranyos kutya, de szerintem nem kellene visszaelniuk a helyzettel)


2021. aug. 22. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt
2021. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltél vissza a helyzettel.

Az a minimum, hogy a benzint fizeti. Még az utazás idejét is kifizethetné.

2021. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerencséjük, hogy eddig ti utaztatok 300 km-t... Én amúgy nem is mennék. Hozzák el ők.
2021. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Amikor a mi kutyánkra vigyáznak, mi mindig elvisszük helybe kivéve, ha ezzel ellentétes a kérés. Biztos nem utaznék 300 kilométert azért, hogy még én vigyázzak a kutyájukra... Max. akkor, ha amúgy mi is mindig számíthatunk rájuk, ergo kölcsönös a segítés, és nagyjából egálban van. De ebben az esetben is a minimum a benzinpénz.
2021. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem utazgattam volna más kutyájáért. Bocs, de balekok vagytok.
2021. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt. Én eddig sem utazgattam volna ennyit.
2021. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha anyósod is Pesten lakik, akkor miért nem ő vigyáz a kutyára?
2021. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad, visszaèlnek a helyzettel. Tudják, hogy ugrotok, bármikor is szólnak, különben igyekeztek volna összeegyeztetni. Gondolom nem aznap tudták meg, hogy utazniuk kell.

Kicsit beszèlgess el a pároddal. Ok, hogy szereti a kutyust, de ki kinek is teszszívessèget?

2021. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

150 km-re laktok, és ti vigyáztok a kutyára? Szerintem ez eleve abnormális dolog.

Eddig ahány ilyen kutyavigyázós helyzetet ismertem, mindig a kutya maradt a háznál, és akit megkértek erre, az ment oda naponta egyszer etetni. És persze mindig azon a településen lakó rokont, ismerőst kértek erre.

2021. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, egyértelmű. Járjon a párod a kutyáért, ha ennyire élvezi. Nekem 100x drágább annál az időm meg a benzinem, hogy más kutyájáèrt rohangáljak. Arról nem is beszélve, hogy ilyen szinten szarnak rátok és csak magukkal törődnek. Nézzenek mást baleknak.
2021. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!