Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kb. havonta megyek rokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. havonta megyek rokon látogatóba, nem kényszerítem a párom, hogy jöjjön velem. Most viszont en hívtam rokonokat es bar megígérte, hogy itthon lesz, az utolsó pillanatban mégis elment. Nem tudom hogyan reagaljam le?

Figyelt kérdés

Több mint egy eve költöztünk őssze, mar ideje volt az új házba meghívni a családot/rokonokat (összesen 8 embert)


Nagyon kellemetlenul ereztem magam, hogy elment itthnrol. En megertem, hogy nem akar sokat rokonozni, de egyetlen alkalmat ki lehetett volna birni.


Foleg azert mert pl tavaly a rokonoktol kaptunk ket repulojegyet ingyen Del-Amerikaba, mert ok a kovid miatt nem tudtak elmenni, azt is illett volna neki megkoszonni (marmint en megkoszontem, de o nem)


2021. jún. 27. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne, hogy így szarban hagy. Mi baja van a rokonaiddal?
2021. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden egyes rokonlátogatón ott lennie, de időnként illene. Főleg ha hozzá mennek, és ő is házigazda lenne. Ha nincs nagy gáz a rokonokkal, és nem is klinikai eset a párod, hogy összeomlana idegileg, ha idegen emberekkel kell találkoznia, akkor egy év után én úgy érezném, hogy cserben hagyott.

Ami neki kényelmes a kapvsolatban, az kell neki? Szex, társ mellé, róla gondoskodnak? De ha támogatni kellene érzelmileg a másikat, vagy segíteni otthon az meg pl. nem? Vagy hogy megy ez nála? Mérlegelni kell, hogy neked kell-e ilyen ember, akire így lehet számítani.

2021. jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem ismeri őket, ne én lehet baja velük.


Azt mondja, hogy nem tudna velük miről beszélni, meg nem szereti amikor kérdezgetik


De ezek nem igazi indokok.


Tiszteletlenség volt a részéről

2021. jún. 27. 07:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint egy év után sz@rik nagy ívbe a családodba, és cserben hagy téged, mikor megígérte, hogy otthon lesz? Én így nem tudnék valakivel közös jövőt építeni. Nem lehet számítani rá.

És te?

2021. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bunkóság.
2021. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!