Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi ideig voltál távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltál távkapcsolatban? Illetve a távkapcs. előtt mennyit voltatok együtt rendesen is?

Figyelt kérdés

Hány hónap/év együttlét után ideális/egészséges szerinted egy hosszútávú távkapcsolatot bevállalni?

Mennyire tartod egészségesnek rögtön távkapcsolatban indítani? Mennyi ideig vállalnád be új kapcsolat esetén a távkapcs.-ot az összeköltözés előtt?

Légyszi írd le azt is, hogy mennyire voltatok távol, mennyi időközönkét találkoztatok.


! Elsősorban távoli-távkapcsolatokra vagyok kíváncsi, az ilyen "1 héten 1 nap találkozunk/2 hétig nem találkozunk, de a 3. héten végig együttvagyunk" típusúakra nem vagyok kíváncsi.



2021. jún. 4. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

19-20 éves korom közt, 10 hónapig voltunk távkapcsolatban , a kezdetektől. Havi 1 max 2x találkoztunk. Volt lánykérés is. Nagyon rossz ötlet volt igent mondani, de legalább megismertem utána az igazi énjét. Nem bírtam sokáig, elhagytam. Soha többé nem mentem bele távkapcsolatba, semmi értelme. Az nem kapcsolat, így nem lehet megismerni egymást igazán.

4 évvel a szakítás után, 11 éve megismertem és akkor jöttünk össze a férjemmel. Ez egy teljesen más kapcsolat minden tekintetben.:)

35/N

2021. jún. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi neten ismertük meg egymást, tavkapcsolattal indítottunk, bar igaz kb kéthetente tudtunk találkozni, eleinte csak egy napokat, aztán idővel már egymasnal aludtunk. 5 év után költöztünk össze, ez kb egy éve volt. Megegyszer nem mennek bele tavkapcsolatba, most maximum 4-5 napot vagyunk külön ha szülőkkel találkozom és ő nem tud jönni.
2021. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Neten ismertem meg. Pár hónappal később találkoztunk. 1 évben 1x-2x lett volna lehetőségünk találkozni, de közben jött a vírus is. 2 évig csináltuk. Nem passzoltunk. Meguntuk. Neki nem ment a távkapcsolatosdi. Nem volt jövője plusz fiatalok is voltunk..9000km XD mégegyszer nem csinálnám viszont lehet a sors akarta így, de évekkel később a mostani kapcsolatom hasonló. Nem neten ismerkedtünk és pár évig normálisan tudjuk folytatni, de úgy néz ki, hogy neki majd másik országba kell dolgoznia..az biztos, hogy kimegyek hozzá, de erre 1-2 évet várni kell. Tehát 1-2 év távkapcsolat muszáj lesz. A korábbi eset miatt félek ettől a 2-es számtól. XD de lényegesen más a helyzet és ennek sokkal inkább van jövője és már eleve együtt is élünk. Szóval bennem ismét van remény. Én kibírom a távkapcsolatokat, mindig is a másik fél lesz kérdéses. Hozzám illik ez a fajta kapcsolat.
2021. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!