Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi ideig voltál távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltál távkapcsolatban? Illetve a távkapcs. előtt mennyit voltatok együtt rendesen is?

Figyelt kérdés

Hány hónap/év együttlét után ideális/egészséges szerinted egy hosszútávú távkapcsolatot bevállalni?

Mennyire tartod egészségesnek rögtön távkapcsolatban indítani? Mennyi ideig vállalnád be új kapcsolat esetén a távkapcs.-ot az összeköltözés előtt?

Légyszi írd le azt is, hogy mennyire voltatok távol, mennyi időközönkét találkoztatok.


! Elsősorban távoli-távkapcsolatokra vagyok kíváncsi, az ilyen "1 héten 1 nap találkozunk/2 hétig nem találkozunk, de a 3. héten végig együttvagyunk" típusúakra nem vagyok kíváncsi.



2021. jún. 4. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Fél évig, alá is ásta a kapcsolatot. Nincs két egyforma távkapcsolat, eset. Távkapcsolattal indítani értelmetlen. Akkor bírja ki egy kapcsolat a távolságot, ha előtte már van olyan "alapja" amire építkezni lehet. Akkor sem a végtelenségig.
2021. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
3 hónap után 6 év távkapcsolat ,utána 4 év együttélés.
2021. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Fél év után ment a párom külföldre dolgozni. 1 évig voltunk tavkapcsolatban.

Nem működött és nem is mennék bele újra.

Nagyon szerettem, nagyon hiányzott, borzasztó rossz volt. De idővel jobb lett.

Éltem tovább az életem, dolgoztam, találkoztam a barátaimmal, eljártam szórakozni, majd tudatosult bennem, hogy szinte úgy élek mintha egyedülálló lennék hiszen sosem volt mellettem a párom amikor szükségem lett volna rá. Online meg persze közel sem olyan....

Szépen lassan elmúlt a szerelem és szakítottam. Nem volt értelme.

29/N

2021. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Miért kellett lepontozni? Nem is ertem
2021. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Azt hiszem emberedre akadtál :D

Bő két éve vagyunk távkapcsolatban, normális esetben havonta-kéthavonta tudunk találkozni. A rossz oldalát nyilván mindenki el tudja képzelni úgyhogy megpróbálom a jó dolgokat összefoglalni.

Kényelmesebb (például ha különböző időben fekszünk le/kelünk fel), hosszú távon megmutatja hogy mennyire hajlandó az ember elköteleződni. Kicsit tovább tart egymás megismerése, így viszont minden találkozásnak van egy "első randi" feelingje, én nagyon élvezem :D ha esetleg valami kis veszekedés van, akkor is talán jobb hogy nem fagyos hangulat van otthon hanem elég elbúcsùzni ès másnap vagy még aznap később higgadt fejjel lehet tisztázni a dolgot.

Hozzáteszem, hogy a távkapcsolat nem való mindenkinek.

2021. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, én mindenkit felpontoztam. Gondolom egy megkeseredett alak tévedett ide és éli ki a frusztrációit a kérdésem alatt...
2021. jún. 4. 13:38
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Én nem hiszek ebben, hogy ez működhet. Olyan mértékű lemondással jár mindkét fél részéről, hogy előbb-utóbb az egyikük lépni fog. vagy "csak" megcsalással, vagy szakítással.

Én nőként sem tudnám elfogadni, hogy hónapokig semmi szex, csak magammal játszom, és még csak nem is a szex az egyetlen ami hiányozna a mindennapokból, de ott az intimitás, a közös programok (tök más a szerelmeddel progizni mint haverokkal...), a romantika, a mély beszélgetések (ami szintén nagyon my skypeon...), szóval tök mindegy hány hónap vagy év van már egy kapcsolatban, szerintem ezt egyik sem bírja ki.

Esetleg akkor, ha már van 30 év házasság, minden nagyon megszokott stb, még talán segít is, és ilyen hosszú "láncot" talán nehezebb elszakítani, de még akkor se.

Biztos vannak kivételek, de azok inkább a bizonyos szabályt erősítő fajták :)

2021. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Előtte nem is találkoztunk.

- fél évig csak cseteltünk meg online beszélgettünk, aztán randiztunk, majd félévig ingáztunk.


5 éve költöztünk össze.

2021. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi ideig voltál távkapcsolatban?

-4 év, egyetemista koromban


Illetve a távkapcs. előtt mennyit voltatok együtt rendesen is?

-Nulla


Hány hónap/év együttlét után ideális/egészséges szerinted egy hosszútávú távkapcsolatot bevállalni?

-soha, SOHA! Ha tudod, kerüld el az elválást! Inkább menj vele, ha közös jövőt képzeltek el.


Mennyire tartod egészségesnek rögtön távkapcsolatban indítani?

-nagyon rossz. A kapcsolat legintenzívebb, legélveztesebb részét teszi tönkre.


Mennyi ideig vállalnád be új kapcsolat esetén a távkapcs.-ot az összeköltözés előtt?

-Semennyi. Több életre elég volt az a 4 évnyi tapasztalat.


Légyszi írd le azt is, hogy mennyire voltatok távol, mennyi időközönkét találkoztatok.

-250 km

-mikor hogy.. nyáron sokat, heteket voltunk együtt, szünetekben is. De suliidőben havonta egy hétvége...

2021. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

távkapcsolatban indítottunk

majd bejött a vírus így fél éven keresztül nem tudtunk találkozni,nehéz..

de megerősített minket abban,hogy mennyire akarjuk mindketten

nyílván mindkét oldalról mindent bele kell tenni

különösen több kommunikáció kell és lehetne sorolni,de nem lehetetlen semmi se...

de örökké nem lehet csinálni,mert lelkileg kikészíti az embert egy idő után

ősszel költözünk össze

720 km

2021. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!