Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miket kell bizonyítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket kell bizonyítani egy kapcsolatban lány ként ?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy a pasinak miket kell bizonyítanotok? 20/L

2021. máj. 14. 15:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy a párom mindíg bele szól abba hogy mikor takarítok össze (megcsinálom, ha nem is ma akkor holnap) nem alszok addíg ameddíg szeretnék, elvárja hogy csináljal valamit mindíg
2021. máj. 14. 17:54
 12/21 A kérdező kommentje:
Csináljak* mert ha nem akkor lusta vagyok
2021. máj. 14. 17:55
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat, sajnos te csak cselédnek kellesz.
2021. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Együtt éltek, vagy miért kell ezeket csinálnod?

Vagy nála csináld meg ezeket úgy, hogy nem is éltek együtt?

Dolgozol? Stb. Kicsit több infó kellene.

2021. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Együtt èltek, dolgoztok mindketten? Ő is része vesz a háztartási feladatokban?
2021. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Még nem élünk együtt és nála csinálom igen de azt mondta ezzel a hozzáállással nem is fogunk. Jelenleg nincs munkám
2021. máj. 15. 22:19
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Jah, szóval elvárja, hogyha nála vagy, akkor takarítani ki, mosogass meg egyebek?

JèzusKrisztusgyerele..


Nem kell ám minden szemetet felszedni, pláne nem megtartani...

2021. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez egyáltalán nem normális, nála te csak egy vendég vagy, nem éltek együtt.

Hiába nem dolgozol, mivel nem éltek együtt és nem ő tart el, így nem tartozol neki semmivel, nem vagy a cselédje.

Tényleg az lenne a legjobb, ha nem élnétek együtt sohasem. Az ilyen pasiktól jobb menekülni.

2021. máj. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ma azon vesztünk össze hogy délután miután megfőztem lefeküdtem aludni egy kicsit és felkelt hogy mosogassak már el mondom neki hogy még pihenek kicsit. Elment a haverjához mikor vissza jött nem szólt hozzám csak annyit hogy erre sem lehet megkérni meg ilyen lusta vagyok
2021. máj. 16. 01:22
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Na orulj neki hogy mar most kimutatta hogy egy hajcsár es menekülj.

Jobb helyeken egyik főz másik mosogat ha nem haztartasbeli

Es nem muszaj azonnal elmosogatni se

2021. máj. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!