Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Napi 9-10 órát dolgozok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 9-10 órát dolgozok. A feleségem különféle betegségekre hivatkozva nem vállal munkát, háztartásbeli. Ennek ellenére ma hozzámvágta, hogy igazán főzhetnék, ha szeretem. Elváljak? 30 évesek vagyunk, gyerek nincs. Úgy érzem csak kihasznál engem.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 23:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, én megkérdeztem és senkit sem érdekelt. Nagyon gyanús ez a betegségekre hivatkozva. Lehet szerencsétlennek durva petefészekgörcsei vannak orvosilag alátámasztva vagy valami, aztán itt szekálja a férje az egészségügyi problémás feleségét, aki örül, ha a háztartás nagyrészét el tudja látni..



Nem tudjuk mi van a háttérben. Nekem van egy "autoimmun beteg" rokonom, aki soha ne volt hajlandó egy orvosi papírt sem mutatni, szerinte a dokik hülyék és nem találják a baját, érzi hogy láza van és fekszik napokig, de nem hagyja megmérni, fáj a feje éppen, de nem venne be fájdalomcsillapítot, mert az méreg, meg mindenféle szélsőséges diétát csinál, aztán hasmenése van és bizonyítékként emlegeti(benyakalt fél liter tejszínt pl és szerinte nem attól volt hasmenése) meg ilyenek. Szóval vannak ilyen hipochonderek, meg vannak akik direkt megjátsszák tudatosan, meg van aki tényleg beteg.


Van papírja?

2021. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azért én tudok a környezetemben nem egy nőt akik minden lehetőséget megragadnak az otthon maradás érdekében. Nem mindenki tanult sokat. Fizikai munkát végezni pedig fárasztó és lenézendő. Főleg ha van az ismeretségi körben olyan nő is akit eltartanak. Szerintem több nő szeretné ezt mint hinnétek kedves válaszolók. Kérdező megegyezés kérdése kell legyen. Az semmiképp nem elfogadható, ha az egyik rányomja az akaratát a másikra.
2021. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Jajj nekem is volt ilyen parazita. Együtt tanultunk megkaptam a diplomámat kaptam egy jó állást, ő meg döglődött otthon, állítólag sok helyre beadta a jelentkezését. Apjával vetetett autót magának, velem átirattatta, tankoltam , mindent én fizettem neki ,vacsorázni vittem, ha valami nagyobb kiadása volt 100-150azt is vagy velem fizettette ki vagy az apjáékkal. Lelépett a nagy ő vel de utólag kiderült hogy már évek óta félre kurogatott ezzel a pasival. 7 évet tett tönkre az életemből. Most van egy barátnőm azóta, és jééé ez a csaj dolgozik és nem használ ki.
2021. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Persze, rögtön válni kell, még véletlenül sem megbeszélni....Még esetleg kiderülne, hogy nem is akar kihasználni, hanem más áll a dolgok hátterében... Cserélgessük csak a társat is, mint az alsóneműt... Ha a következő sem lesz ideális, sorban áll a Tinderen másik húsz.... Szánalom. Nehogy még a végén rád ragadjon némi önismeret ha vele maradsz :D :D.
2022. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!