Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Napi 9-10 órát dolgozok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 9-10 órát dolgozok. A feleségem különféle betegségekre hivatkozva nem vállal munkát, háztartásbeli. Ennek ellenére ma hozzámvágta, hogy igazán főzhetnék, ha szeretem. Elváljak? 30 évesek vagyunk, gyerek nincs. Úgy érzem csak kihasznál engem.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 23:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

Uhhh ha nem kamu akkor lépj le!

Gyerek nincsen ez a lényeg.

Ha véletlenül lesz akkor huzhatod a láncot egész életében

2021. ápr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%

Különfèle betegségek? Mint pl?


Léteznek, orvosilag igazolva van, láttál papírt?


Mióta?

2021. ápr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
21%
Kamu, ekkora barom nincs, illetve nem itt kell kérdeznie, hogy vajon kihasználják-e. Te vajon nem tudod a választ, kérdező?
2021. ápr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
De van ilyen, nekem is volt ilyen kapcsolatom,majdnem öt évig. Amíg én jól kerestem addig nem volt baj, de mikor nem volt plusz munkám, és alig tudtuk fenntartani magunkat albérletben ő akkor sem volt hajlandó munkát vállalni. Folyton volt valami indok, ami miatt nem tud dolgozni, vagy ha keresett is munkát, mindenben kivetnivalót talált, egyik sem felelt meg s inkább nem ment, nem számított az sem, hogy már lassan ételre alig jut. A végén még azt is letagadta, hogy a háztartásban én kivettem a részemet...
2021. ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
Dobd ki azonnal ezt az élősködőt!
2021. ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%

"Az kemény.. nálad döglik amig meg nem jelenik mr nagy ő."


Honnan veszed, hogy nem fordítva?



Ettől független ezt meg kell beszélni, mert nem normális a helyzet

2021. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Azert kivancsi lennek az o nezopontjara is. En pl ugyanebben a helyzetben vagyok csak epp a no. Nalunk a ferjem szabotalta minden karriertervem mert birtoklo. Utana meg h rajott keves a penz,egy tonkrevagott diplomas karrierrel elkuldott takaritononek mikozben o egyre fejebb lepett azon a bizonyis rangletran kihasznalva engem es ramharitva mindent. Most meg mindent elfelejtett es en vagyok a lusta szar. Alig tudok kitorni ebbol a penzugyi bantalmazo kapcsolatbol.
2021. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%
Ja en is haztartasbeli voltam. Minen ilyenben a ferj a zsarnok penzugyi bantalmazo. 9-10 orat dolgozol?megvan a valasz mit tettel bele a kspcsolatba es mit nem,csak magadat toltad elore. Valj el,az elejen rossz lesz neki,de utana kijon a depibol es a sarkata all es tobbet nem all le ilyen alakkal. Te meg fekszedhetsz megont egy fiatal not akit kihasznalhatsz.
2021. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez eleg vad, hogy otthon mereszti es nem is vezeti a haztartast. Gyerek nelkul, ha nagyon tipp-topp, akkor napi max 2-3 ora
2021. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%
De senkiben egy percre nem merult fel, hogy megis, milyen betegsegek. Kerdezo mindenfele betegsegek cimmel elsiklik, es akkor jolvan. De mi? Fajdalom? Szedules, hanyinger, gyengeseg, mi? Esetleg valami olyan, amivel nem tud az ember talpon lenni?
2021. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!